fast, semi auto

Jako fast, nebo také semi auto, jsou označováni kříženci samokvetoucích rostlin s feminizovanými odrůdami. Tím vznikly hybridy se zkrácenou dobou květu, dozrávající až o dva týdny dřív.

 

Nejprodávanější

189
8291189829
Značky
 
doba květu
doba růstu
genotyp
období sklizně
obsah CBD
obsah THC
ocenění v soutěžích
počet semen
poměr THC a CBD
vhodné prostředí
výnos na m2
výnos na rostlinu
výška

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

   
 • nlxbb early harvest Novinka 10100000000192
  NORTHERN LIGHT X BIG BUD NEW STRAIN 2018

  Tato odrůda vzniklá křížením Northern Light a Big Bud, je vhodná pro vnitřní pěstování, především pro svůj malý vzrůst. 

  Má velké výnosy, vysoce léčivé účinky, které jsou vhodné pro terapeutické využití. Vyvážené hladiny kanabinoidů z této rostliny činí efektivní sedativum.


  od 429 Kč
  Značka: World Of Seeds
 • afghan kush early harvest 1 3 Novinka WFS381
  AFGHAN KUSH NEW STRAIN 2018

  Afghan Kush pochází z pohoří Hindu Kush v severním Afghánistánu. Je to rostlina, která zřejmě prošla vícenásobným křížením divoce rostoucích odrůd Kushe. Je to rostlina kompaktní, vytrvalá, se zvláštní chutí a vůní hashe. Díky svému relaxačnímu účinku má vysokou léčivou hodnotu.


  od 429 Kč
  Značka: World Of Seeds
 • critical poison fast V Novinka OOS531F
  Critical Poison Fast Version

  Venkovní sklizeň fast verze odrůdy Critical Poison se uspíší o celé dva týdny, rychlejší bude i v indooru.

  Je doporučována pro vlhčí podnebí, i právě z toho důvodu, že dokáže dozrát dřív, než udeří podzimní plískanice a na kytkách se začne tvořit všelijaká plíseň.

   

   

   

  549 Kč
  Značka: OO Seeds
 •  
 • critical sensi star early 4 Novinka 10100000000188
  Critical Senzi Star Early Version

  Critical Sensi Star Early Version (DS43) je výsledkem křížení vzorku Sensi Star s velmi slavným klonem nazvaným Critical Mass.

  Produkuje málo listů, což v kombinaci se skutečností, že se jedná o jeden z nejrychlejších kmenů na trhu, dělá pěstování velmi jednoduchým, s rekordními výnosy.

  Ačkoli produkuje lehkou fyzickou sedaci, nenechá spotřebitele na pohovce. Dobré pro činnosti, které nevyžadují extrémní soustředění.


  od 199 Kč
  Značka: Delicious Seeds
 • CRYSTAL CANDY F1FV(R) SWS73 Novinka SWS375
  Crystal Candy Fast Version

  Crystal Candy Fast Version (SWS75) je výsledný hybrid vzniklý zkřížením Crystal Candy s vybranou genetickou linií Sweet Special Auto.

  Vyznačuje se zvláštním a výjimečně sladkým aroma, připomínající jahodovou žvýkačku či obchod s cukrovinkami.

  Tato varianta představuje prominentního producenta velkých aromatických krystalků, které svými velkými trichomy dokonale pokrývají květy, včetně přilehlých listů. Z palic těchto rostlin je možné extrahovat pryskyřici výjimečné kvality, s úžasně příjemným aroma.


  od 489 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 • SWEETCHEESE F1FV(R) SWS42 Novinka SWS342
  Sweet Cheese Fast V

  Tento hybrid první generace je výsledkem zkřížení elitního klonu Sweet Cheese a vybrané samokvetoucí odrůdy třetí generace.

  Tato varianta Sweet Cheese si zachovává výrazné charakteristické pikantní aroma uleželého sýra. Produkuje kompaktní silné palice plné průzračných, velmi aromatických trichomů.

  Díky zkřížení se samokvetoucí genetikou se zkrátila doba kvetení o několik týdnů a urychlilo vyzrání.

   
   

  od 399 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 •  
 • BIGDEVIL F1(R) SWS48 SWS358
  Big Devil F1 Fast Version

  Vyslyšeli jsme přání našich přátel a klientů a představujeme vám feminizovanou, nesamonakvétací verzi naší oblíbené odrůdy Big Devil Auto.


  od 499 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 • SWEETSKUNK F1FV SWS54 SWS357
  Sweet Skunk F1 Fast Version

  Femizovaná, nesamonakvétací verze, s velmi krátkou dobou květu. Pochází z jedné z nejslavnějších konopných rodin vůbec, která je nyní mezi pěstiteli považovaná za naprostou klasiku.


  od 379 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 • KILLERKUSH F1FV SWS52 SWS353
  Killer Kush F1 Fast Version

  Femizovaná, nesamonakvétací verze s velmi krátkou dobou květu. Pochází z jedné z nejslavnějších genetik západního pobřeží Spojených států, Ocean Grow Kush, známější pod jménem OG Kush, která vznikla kolem roku 1994 na Sunset Beach na jihu Kalifornie.


  od 499 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 •  
 • CREAMMANDARINE F1 SWS50 SWS352
  Cream Mandarine F1 Fast Version

  Na přání našich přátel a klientů představujeme femizovanou, nesamonakvétací verzi naší Cream Mandarine Auto. K vyvinutí této verze jsme použili ty nejlepší jedince odrůdy Cream Mandarine Auto.


  od 599 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 • JACK47 F1(R) SWS51 SWS351
  Jack 47 F1 Fast Version

  Femizovaná, nesamonakvétací verze, s velmi krátkou dobou květu. Jedna z našich nejsilnějších odrůd. Tato genetika je výsledkem zkřížení vybraného exempláře Jack 47 Auto s elitním klonem Jack 47.


  od 829 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 • BLACKJACK F1(R) SWS49 SWS347
  Black Jack F1 Fast Version

  Femizovaná, nesamonakvétací verze jedné z našich prvních a nejvíce ceněných odrůd, Black Jack, a to s velmi krátkou dobou květu. Tento hybrid první generace je výsledkem křížení vybraných jedinců odrůdy S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto a elitního klonu Jack Herer, použitého v původní verzi odrůdy Black Jack.


  od 489 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 •  
 • SAD F1(R) SWS53 SWS345
  Sweet Afgani Delicious F1 Fast Version

  Femizovaná, nesamonakvétací verze jedné z našich nejaromatičtějších a nejsladších odrůd, avšak s velmi krátkou dobou květu. Jedná se o hybrid získaný zkřížením vybraného zástupce odrůdy S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto a elitního klonu Black Domina vybraného v roce 1998.


  od 469 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 • GREENPOISON F1(R) SWS41 SWS341
  Green Poison F1 Fast Version

  Feminizovaná a nesamonakvétací verze naší odrůdy Green Poison s ultrarychlým výkvětem. Tento hybrid první generace je výsledkem zkřížení elitního klonu naší vysoce ceněné Green Poison a vybrané samonakvétací odrůdy třetí generace.


  od 569 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 • CREAMCARAMEL F1(R) SWS40 SWS340
  Cream Caramel F1 Fast Version

  Feminizovaná, nesamonakvétací, ale ultrarychlá verze naší vysoce ceněné odrůdy Cream Caramel, nejžádanější produktu z kolekce Sweet Seeds. Jedná se o hybrid první generace, výsledek křížení našeho elitního klonu Cream Caramel a vybrané samonakvétací genetiky třetí generace, převážně indikové.


  od 549 Kč
  Značka: Sweet Seeds
 •  
 • speedy chille ff marijuana cannabis feminized feminzovana semena konopi 0 RQS01029
  Speedy Chile - Fast Version

  Odrůda Speedy Chile byla vytvořena zkřížením samokvetoucí rostliny třetí generace s klonem, díky čemuž vzniklo feminizované konopné semínko, ideální pro venkovní i vnitřní zahrádky. 


  od 199 Kč
  Značka: Royal Queen Seeds
 • royal queen candy kush express xl marijuana cannabis feminized feminzovana semena konopi 0 RQS01028
  Candy Kush Express - Fast Flowering

  Candy Kush Express (Fast Flowering) je mezi všemi hybridy indiky a sativy jedinečná: tvořená 40% sativy a 60% indiky je tento kmen Kush co nejblíže rovnoměrně smíšenému hybridu, který je k dispozici.


  od 219 Kč
  Značka: Royal Queen Seeds
 • royal queen honey cream fast flowering marijuana cannabis feminized feminzovana semena konopi 0 RQS01022
  Honey Cream Fast Version

  Honey Cream si ve Španělsku, kde byl také poprvé vypěstován, v současnosti rychle získává místo mezi klasickými strainy. Jedná se o krásnou, bohatou a silnou rostlinu, která vykazuje zřetelné známky energie hybridní varianty.


  od 189 Kč
  Značka: Royal Queen Seeds
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem