Novinka Efekt lupa
 

Critical Senzi Star Early Version

Neohodnoceno
 

Critical Sensi Star Early Version (DS43) je výsledkem křížení vzorku Sensi Star s velmi slavným klonem nazvaným Critical Mass.

Produkuje málo listů, což v kombinaci se skutečností, že se jedná o jeden z nejrychlejších kmenů na trhu, dělá pěstování velmi jednoduchým, s rekordními výnosy.

Ačkoli produkuje lehkou fyzickou sedaci, nenechá spotřebitele na pohovce. Dobré pro činnosti, které nevyžadují extrémní soustředění.

od 199 Kč
Značka Delicious Seeds
Kategorie fast, semi auto
Zvolte variantu
1 semínko 199 Kč
   
3 semínka 549 Kč
   
5 semínek 869 Kč
   
10 semínek 1 679 Kč
   
 

Critical Sensi Star Early Version (DS43) je výsledkem křížení vzorku Sensi Star, naplněné pryskyřicí, s velmi slavným klonem nazvaným Critical Mass. Je to kříženec mezi dvěma spektakulárně pryskyřičnými kmeny, ale s velmi odlišnými nuancemi. Stejně jako většina indik, Critical Sensi Star je kompaktní rostlina, i když v SOG systémech je nutná péče, aby rostliny nebyly příliš vysoké, protože nejlepší jsou malé nebo středně velké rostliny ve tvaru sloupců. Velmi bohaté kvetení s velmi nabobtnalými, pryskyřicí naplněnými kalichy.

Produkuje málo listů, což v kombinaci se skutečností, že se jedná o jeden z nejrychlejších kmenů na trhu, dělá pěstování velmi jednoduchým, s rekordními výnosy. Má ovocnou vůni s kyselými tóny; jako jahodové nebo vinné gumy. Zápach se stává mnohem intenzivnějším a pronikavějším, jak se listy rozpadají. Sladká ovocná chuť má velmi silné tóny Skunku. Účinek je velmi silný a rychlý, většinou probíhá v hlavě. Ačkoli produkuje lehkou fyzickou sedaci, nenechá spotřebitele na pohovce. Dobré pro činnosti, které nevyžadují extrémní soustředění.

obsah THC (?) 20 - 25 %
doba květu (?) 40 - 50 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2
výnos na rostlinu 750 - 1000 g
genotyp (?) hybrid, převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
ocenění v soutěžích ano
období sklizně začátek září
genotyp 10 % sativa / 90 % indika
obsah THC 24,8 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 45 dní
výnos na m2 500 g/m2
období sklizně začátek září
výnos na rostlinu 800 g
ocenění v soutěžích 1º PREMIO OUTDOOR SAN CANUTO 2013, 2º PREMIO INDOOR BELLA FLOR 2013, 2º PREMIO EXTRACCIÓN MECÁNICA BELLA FLOR 2013, 1º PREMIO OUTDOOR NATURA VERDE, 3º PREMIO INDOOR - MASTER SEEDS CUP 2015, 2º PREMIO INDOOR - IV FRESH CUP - ZARAGOZA 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: