Novinka Efekt lupa
 

AMG

Neohodnoceno
 

Tato zelená bohyně je z 80% sativa a stav, který způsobuje, vás odpoutá od reality.

Její pikantní zemitá chuť s nádechem bylinkového čaje provokuje v konopných znalcích nostalgické vzpomínky.

Její 22% obsah THC jde přímo do vaší mysli a její dopad na tělo je jemný a lehce relaxující.

Pěstování je vcelku jednoduché. Nepotřebuje nic speciálního.

Kombinace decentních výnosů, ať už indoor nebo outdoor, a její delší doba kvetení, může pro některé pěstitele být odstrašující. Nicméně, rozhodně byste neměli podceňovat její sílu.

od 299 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 759 Kč
   
5 semínek 1 159 Kč
   
10 semínek 2 109 Kč
   
1 semínko 299 Kč
   
 

Některým odrůdám se povede vyhrát jednu či dvě ceny a jsme na ně pyšní. Ale opravdoví mistři na to jdou jinak. Amnesia Mac Ganja (dále jen AMG) je neskutečným výtvorem šlechtitele, který je znám jako "the Ganja Man". Tato odrůda vznikla spojením legendární odrůdy Amnesia a Mac Ganja Haze. Tato zelená bohyně je z 80% sativa a stav, který způsobuje, vás odpoutá od reality. Pokud si říkáte, jak může mít jedna odrůda takový dopad, tak se koukněte na její vítězství z let 2014, 2015, 2016 a 2017. Jak jsme řekli, praví šampióni na to jdou prostě jinak.

Její pikantní zemitá chuť s nádechem bylinkového čaje provokuje v konopných znalcích nostalgické vzpomínky. Není náhodou, že pro nezkušené kuřáky marihuany může AMG být trochu příliš. Budete bombardováni vlnami euforie od prvního potáhnutí až po poslední. Je to jako kdyby AMG odpoutalo vaše vědomí od vašeho těla. Vaše mysl se stane naprosto volnou a v nadzvukové rychlosti budete cestovat kosmem. Jakákoliv negativita, úzkost či deprese jsou minulostí.

Její 22% obsah THC jde přímo do vaší mysli a její dopad na tělo je jemný a lehce relaxující. Jediná špatná vlastnost odrůdy AMG je, že to není typ odrůdy, který byste si chtěli dávat po ránu a nebo před prací. Její čas přichází po náročném dni v práci, poté vám dá pomocnou ruku a odvede vás do náručí euforie.

Pěstování je vcelku jednoduché. Nepotřebuje nic speciálního, takže vaše prostory na pěstování můžou zůstat vcelku jednoduše zařízeny. Kombinace decentních výnosů, ať už indoor nebo outdoor, a její delší doba kvetení, může pro některé pěstitele být odstrašující. Nicméně, rozhodně byste neměli podceňovat její sílu. AMG je jedna z nejpopulárnějších odrůd mezi nizozemskými coffeeshopy a její kompletní mysl ovládající účinky rázem zničí jakoukoliv kritiku.

obsah THC (?) 20 - 25 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 70 - 80 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2, 500 - 600 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g
výška do 1m, 1,5m - 2m, 1m – 1,5m
genotyp (?) převážně sativa
období sklizně začátek října, polovina října, konec října
genotyp Sativa 80% Indica 20%
obsah THC 22 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška indoor 80 - 120 cm
výnos v m2 450 - 500 g/m2
doba květu 10 - 11 týdnů
výška outdoor 140 - 200 cm
výnos na rostlinu 550 - 600 g
období sklizně říjen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: