Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Blue Cheese

Neohodnoceno
 

Blue Cheese je feminizované semeno konopí s neuvěřitelnou celkovou kvalitou: snadno se pěstuje, hodně vyprodukuje a má chuť, která uvízne na rtech každého.

Během procesu pěstování se stává krásnou, barevnou rostlinou a při sklizni probouzí všechny smysly způsobem, který nikdo nikdy neočekával.

Výnos dosahuje 550 g / m2 v interiéru a 800 g / rostlinu venku.

Rostlina disponuje poměrně vysokým obsahem THC, což se promítá do silného a dlouhotrvajícího pocitu fyzické relaxace.

Jako jednu z jejích hlavních výhod můžeme zmínit její úžasnou schopnost vyrovnat se s vlhkostí a morem. Když náhodou zasáhnou, nedrží se, ale bojuje s odvahou.

od 199 Kč
Značka Dinafem
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
1 semínko 199 Kč
   
3 semínka 499 Kč
   
5 semínek 839 Kč
   
10 semínek 1 679 Kč
   
 

Blue Cheese je feminizované semeno konopí s neuvěřitelnou celkovou kvalitou: snadno se pěstuje, hodně vyprodukuje a má chuť, která uvízne na rtech každého. Pro všechny, kteří pracují v Dinafem Seeds, bylo velkou výzvou pracovat se dvěma genetikami, prestižními a vysoce uznávanými jako je Exodus UK Cheese and Blueberry s cílem vyvinout kmen, který by shromáždil ty nejlepší vlastnosti každého z nich.

Přiblížit se tomuto semenu je radost pro oko, a pro všechny smysly obecně, protože s ní začíná zábava už od prvního okamžiku. Během procesu pěstování se stává krásnou, barevnou rostlinou a při sklizni probouzí všechny smysly způsobem, který nikdo nikdy neočekával. 

Blue Cheese je krásná a atraktivní marihuanová odrůda, která díky vlivu Skunk na její genetiku Cheese vytváří stabilní, homogenní rostliny. Zatímco roste, můžete překvapivě rozpoznat větvené rostliny, které venku mohou dosáhnout výšky 3 m, což znamená, že jejich plodiny jsou neuvěřitelně velkorysé, plné objemných a kompaktních pupenů. Velká část těchto fenóz získává na konci kvetení oslnivé fialové zbarvení, když teplota v noci klesne o 10 ° C.

Výnos dosahuje 550 g / m2 v interiéru a 800 g / rostlinu venku. Kromě toho jsme už v polovině října mohli sklízet neuvěřitelně velké množství hustých a objemných pupenů, pokrytých chutnou a páchnoucí pryskyřicí. 

Blue Cheese představuje dokonalou aromatickou a chuťovou rovnováhu: ovocná intenzita borůvek zděděná z prvotřídní Blueberry a typická sýrová chuť. Překvapivá a chutná kombinace, která je patrná v lahodně ovocné vůni, kterou její pupeny vydávají.

Rostlina disponuje poměrně vysokým obsahem THC, což se promítá do silného a dlouhotrvajícího pocitu fyzické relaxace. Takže, pokud si chcete odpočinout na dlouhou dobu a zapomenout na svět kolem vás, toto semeno je přesně to, co Vaše sbírka potřebuje.

Blue Cheese je konopná rostlina, která prospívá, je-li jí poskytováno trochou pozornosti. Ve skutečnosti by standardní strava a zavlažovací časová sekvence stačila k tomu, aby rostla silně a energicky. Jako jednu z jejích hlavních výhod můžeme zmínit její úžasnou schopnost vyrovnat se s vlhkostí a morem. Když náhodou zasáhnou, nedrží se, ale bojuje s odvahou.

Díky své rozvětvené struktuře může být tato rostlina pěstována v SOG a SCROG. Tímto způsobem světlo rovnoměrně proniká a její poddajná kapacita dosahuje nepředstavitelných úrovní. Kromě toho, s tak krátkou dobou květu (50–55 dní), roste mnohem snadněji, protože nedochází k typickým problémům u dlouhodobých plodin.

Silná vůně Blue Cheese může upoutat pozornost zvědavých sousedů. V takovém případě bychom měli raději použít kvalitní uhlíkové filtry, abychom tento problém okamžitě ukončili. Venku se tato rostlina marihuany cítí v klidu v mírném středomořském podnebí i pod ochranou skleníku.
doba květu (?) 50 - 60 dní
výnos na m2 500 - 600 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g, 750 - 1000 g
výška 2m – 3m
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně začátek října, polovina října
genotyp dominantní indika
obsah THC vysoký
obsah CBD nízký
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 50 - 55 dní
výnos na m2 550 g/m2
období sklizně začátek října, polovina října
výnos na rostlinu 600 - 800 g
výška outdoor 3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: