Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Cheese

Neohodnoceno
 

Cheese je feminizované konopné semeno, které bylo prvním úspěchem ve Velké Británii, když bylo poprvé uvedeno na trh, a postupně získalo důvěru lidí na celém světě díky svým jedinečným vlastnostem, ale zejména díky své sýrové chuti a vůni.

Rostlina je hustá, rozvětvená s tenkými a podlouhlými listy. Pěstování je jednoduché a zvládne ho i nezkušený pěstitel. 

Je velmi aromatická. Kamkoli půjde, zanechá stopy Skunk, starého sýra a kadidla, které svádí všechny lidi kolem ní. Je velmi důležité si uvědomit, že filtry proti zápachu budou pravděpodobně nutné, pokud chceme neutralizovat její silnou vůni a zabránit podezřelým sousedům.

Vytváří velmi příjemný účinek, silný, ale vyvážený, který začíná příjemnou mozkovou stimulací a končí fyzicky uvolňujícím pocitem. S poměrně slušnými hladinami THC mezi 9% a 14% je skvělou volbu pro ty, kteří se chtějí na chvíli uvolnit. Nebudete na ni moci zapomenout!

od 229 Kč
Značka Dinafem
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
1 semínko 229 Kč
   
3 semínka 539 Kč
   
5 semínek 899 Kč
   
10 semínek 1 779 Kč
   
 

Cheese je feminizované konopné semeno, které bylo prvním úspěchem ve Velké Británii, když bylo poprvé uvedeno na trh, a postupně získalo důvěru lidí na celém světě díky svým jedinečným vlastnostem, ale zejména díky své sýrové chuti a vůni. V současné době je to skutečný kmen konopí známý všemi a také jeden z bestsellerů všech nizozemských kaváren, které milovaly konopné turisty.

V Dinafem Seeds se chovatelé rozhodli křížit dvě genetiky s úchvatnými rodokmeny: Old Skunk # 1 s velmi zvláštními příchutěmi a aroma a Afghani # 1. A nemohli bychom být šťastnější s výsledným Indica hybridem: prvotřídní kmen s mnoha původními vlastnostmi, který triumfuje všude, a kterého každý identifikuje jako klasiku staré školy.

Cheese se mění na hustou a rozvětvenou rostlinu s tenkými a podlouhlými listy. Tato bohyně konopí, vždy vypadající zářivě, produkuje mnoho velkých, podlouhlých a lepkavých pupenů s velmi zvláštní tmavě zelenou barvou.

Cheese produkuje uvnitř 525 g / m2 a venku až 1000 g / rostlinu. Během sklizně je vůně prakticky nesnesitelná; naplňuje místnost tak intenzivně, že se stává téměř anestetickou. A počet pupenů a množství pryskyřice je také ohromující.

Roste velmi rychle (50–60 dní) a je velmi silný, takže jeho pěstování je velmi snadné, dokonce i pro nezkušené pěstitele konopí. Přestože dobře reagovala na všechny rostoucí metody, dokázala v SCROG prospívat. Venku ráda roste v mírném / středomořském podnebí nebo ve sklenících a na začátku / v polovině října bude připravena ke sklizni. 

 
Tato odrůda je jedna z těch kmenů, které mají velmi zvláštní chutě a vůni: výrazná a dlouhotrvající chuť a vůně uzeného sýra již od prvního nadechnutí. Opravdu úžasné. Kamkoli půjde, zanechá stopy Skunk, starého sýra a kadidla, které svádí všechny lidi kolem ní. Je velmi důležité si uvědomit, že filtry proti zápachu budou pravděpodobně nutné, pokud chceme neutralizovat její silnou vůni a zabránit podezřelým sousedům.
 
Vytváří velmi příjemný účinek, silný, ale vyvážený, který začíná příjemnou mozkovou stimulací a končí fyzicky uvolňujícím pocitem. S poměrně slušnými hladinami THC mezi 9% a 14% je skvělou volbu pro ty, kteří se chtějí na chvíli uvolnit. Nebudete na ni moci zapomenout!
obsah THC (?) 10 - 15 %, 5 - 10 %
doba květu (?) 50 - 60 dní
výnos na m2 500 - 600 g/m2
výška 2m – 3m
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně začátek října, polovina října
výnos na rosltinu 750 – 1000 g
genotyp 60% Indica / 40% Sativa
obsah THC 9 - 14 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 50 - 60 dní
výnos na m2 525 g/m2
období sklizně začátek října, polovina října
výnos na rostlinu 1000 g
venkovní výška 2,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: