Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Chizpa

Neohodnoceno
 

Tento sativa hybrid, s obrovskou vegetativní sílou, překvapí veterány sativa pěstitelů a odmění k začátečníkům v jejich počátcích. Její růst je jedle nebo svícen, s hojnou vzdáleností mezi uzly, aby se dosáhlo distribuce velkých listů a větví, což prospívá dýchání rostliny, nezbytné pro její množství pupenů.

1 259 Kč
Značka Positronic Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
6 semínek 1 259 Kč
   
 

Přírodní adrenalin, příchutě nového kontinentu smíchané s tím nejlepším ze starého, který exploduje s „Chizpa“. Silná dědička vybraného rodiče, po tužce nových kmenů v Kalifornii, a pečlivý výběr, který zahrnuje Sour Diesel plus Clone Elite California, a náš lepší zákal, navíc k tajné složce, se kterou se dosáhne dokonalé chuti a účinku, který způsobí pozitronické „chizpas“. Dobrý základ, jasný cíl a kmotr milující rostlinu a pozitron. 

Tento sativa hybrid, s obrovskou vegetativní sílou, překvapí veterány sativa pěstitelů a odmění k začátečníkům v jejich počátcích. Její růst je jedle nebo svícen, s hojnou vzdáleností mezi uzly, aby se dosáhlo distribuce velkých listů a větví, což prospívá dýchání rostliny, nezbytné pro její množství pupenů. Nebude podporovat velké množství listů, ale budou velké, jeho centrální pupen je silný, s velkými a dlouhými kvetoucími chlupy a velkou pryskyřicí.

doba květu (?) 60 – 70 dní
genotyp (?) hybrid, převážně sativa
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně polovina října, konec října
genotyp hybrid s převahou sativy
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 60 - 70 dní
období sklizně polovina, konec října

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: