Cluster Bomb

Neohodnoceno
 
od 749 Kč
Značka Bomb Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
5 semínek 749 Kč
   
10 semínek 1 269 Kč
   
 

Nejnovější přírůstek k semenům Bomb; Cluster bomb je vše, o čem se stalo bomb genetiky, obrovské výnosy, rychle se rozvíjející a dostatečně silné, aby vás vyhodily pryč!

Tento opravdu výbušný kmen byl vyvinut s použitím originálního Sensi Skunk # 1 a legendární Cindy 99, která byla následně překročena naší vlastní nádhernou bombou # 1. Výsledná genetika je skutečně inspirativní; Silně Indica dominantní hybrid, který má sílu a výnos, ale díky genetice Cindy 99 skončí rychleji než mnoho jiných super vysoce výnosných kmenů k dispozici.

Indikátor Indica znamená, že rostlina má kratší, hustší strukturu než se očekávalo, když se pěstuje uvnitř. Výjimečně vysoký poměr květu k listu spojený s krátkou interdodální vzdáleností znamená, že tento kmen vytváří obrovské klastry velkých hustých pupenů. Výnos 700-800g / m² je možné s dobrým osvětlením a přiměřenou vegetační dobou. Cluster bomb je nutností pro komerční pěstitele, jejichž síla a výnos jsou klíčové.

Kouř je krásný, bohatá skunková vůně s náznaky pomeranče a jahod, která má silný náraz na tělo, ale stále si udržuje některé z Cindy, cerebrální psychoaktivity. 

obsah THC (?) 15 - 20 %
doba květu (?) 40 - 50 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 700 - 800 g/m2
výška do 1m, 1m - 1,5m
genotyp (?) hybrid
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně konec září
genotyp hybrid
výška 90 - 140 cm
obsah THC 15 - 20 %
výnos na m2 700 - 800 g/m2
prostředí outdoor, indoor
doba květu 7 - 9 týdnů
doba sklizně konec září

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: