Novinka Efekt lupa
 

Crazy Lazy

Neohodnoceno
 

Crazy Lazy je rychle rostoucí rostlina s velmi velkými listy, které zaplní veškerý dostupný prostor, má krátkou dobu kvetení a skvělou produkci, což je jasný soupeř pro klasický Critical.

Po smíchání s jedním z našich oblíbených původních klonů Grapefruitu, jsme získali neuvěřitelně silnou odrůdu, velmi energickou a příjemnou pro patro.

889 Kč
Značka Positronic Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
5 semínek 889 Kč
   
 

Crazy Lazy je rychle rostoucí rostlina s velmi velkými listy, které zaplní veškerý dostupný prostor, má krátkou dobu kvetení a skvělou produkci, což je jasný soupeř pro klasický Critical. Její skvělá produkční síla a chuť potěší nejlepší indika pěstitele. Bude potřeba mít také dobrou ventilaci a vhodný filtr na zápach.

Během pěstování jsme hledali nejlepší Indiku na světě. Skvělý přítel nám poslal pár semen, velkolepé, silné, rychlé a produktivní genetiky, známé jako Greencrack. Podařilo se nám vybrat zvláštní kmen pro to, aby byl velmi sladký ve své chuti. Po smíchání s jedním z našich oblíbených původních klonů Grapefruitu, jsme získali neuvěřitelně silnou odrůdu, velmi energickou a příjemnou pro patro.

 

doba květu (?) 60 – 70 dní
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně začátek října
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 60 - 70 dní
období sklizně 1. říjen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: