Dark Delight

Neohodnoceno
 

V těchto dnech se spousta strainů pěstuje především s ohledem na výnos jako pochopitelně významný faktor, v případě Dark Delight je ale situace jiná.

od 599 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 599 Kč
   
5 semínek 979 Kč
   
10 semínek 1 769 Kč
   
 

V těchto dnech se spousta strainů pěstuje především s ohledem na výnos jako pochopitelně významný faktor, v případě Dark Delight je ale situace jiná. Dark Delight je pro znalce zdrojem čistého požitku. Jedná se o feminizovaný strain s převažujícím vlivem Indica, který se pěstoval s jediným cílem, totiž získat co nejkvalitnější potěšení pro smysly. Tomuto znamenitému a jedinečnému strainu ze 75 % Indica a z 25 % Sativa dala vzniknout exotická směs genetiky severoamerických, afghánských a evropských odrůd.

Rostliny rostou do výšky 1,5 m a produkují hustě rostoucí palice ve středním množství a velmi málo listů, takže se snadno sestřihávají. Listy jsou tmavé, odtud také název strainu. Některé listy mohou být ke konci období květu o délce 8-10 týdnů téměř černé. Venku nebo ve skleníku je vývoj palic završen zhruba v polovině října. Dark Delight je ideální pro indoor produkci a pro pěstování ve skleníku, v jižnějších šířkách se jí ovšem daří i venku.

Dark Delight vydává po zapálení bohaté, silné aroma, které Vám připomene ten nejlepší hašiš afghánských mudžahedínů z 80. let. S tímto kuřivem zažijete pozvolný, zklidňující a příjemný účinek stoned s dlouhodobým trváním. Pokouření nabízí skutečně lahodný zážitek, který dal vzniknout druhé části názvu. Nás strain Dark Delight velmi oslovil, jedná se o marihuanu špičkové kvality, a také nový přírůstek ve sbírce Dutch Passion, na který jsme hrdí. Vynikající kuřivo pro milovníky dlouhých, tmavých nocí.

obsah THC (?) 15 - 20 %, 10 - 15 %
doba květu (?) 60 - 70 dní
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor, skleník
genotyp převážně indika
doba květu 9 týdnů
prostředí skleník, indoor
obsah THC 15 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: