Durban Poison

Neohodnoceno
 

Původní varieta Durban Poison od Dutch Passion je klasická outdoor i indoor varieta, dostatečně odolná na to, aby ji bylo možné pěstovat v extrémních severních / jižních zeměpisných šířkách.

od 509 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 509 Kč
   
5 semínek 819 Kč
   
10 semínek 1 439 Kč
   
 

Původní varieta Durban Poison od Dutch Passion je klasická outdoor i indoor varieta, dostatečně odolná na to, aby ji bylo možné pěstovat v extrémních severních / jižních zeměpisných šířkách. Do Nizozemska se dostala z Jižní Afriky a v 70. letech probíhal řadu let její inbreeding. S každou další generací získávala větší adaptabilitu na větrné a deštivé podmínky severní Evropy. V průběhu šlechtění byla s varietou Durban zkřížena jedna varieta s neznámou genetikou indica. Durban může zpočátku vyhánět široké listy ve stylu indica, posléze ale začíná převažovat charakter sativa, který je patrný u dlouhých květů se štíhlými lístky ve stylu sativa.


Durban Poison lze sklízet po 8-9 týdnech při pěstování indoor. Při pěstování outdoor dosahuje výšky 2-3 metry a sklízí se zhruba začátkem podzimu. Má-li dostatek prostoru pro kořeny, vyhání Durban silné postranní větve obtěžkané mohutnými květy obalenými pryskyřicí. Vývoj rostliny, charakter sklizně a energizující, povznášející high jsou typicky ve stylu sativa. Durban Poison má kořeněnou chuť typu haze s nádechem anýzu, lékořice a hřebíčku. Palice bývají tmavě zelené a jsou odolné proti plísním a škůdcům. Jedná se o velmi silnou a stálou varietu s dobrým výtěžkem

doba květu (?) 60 - 70 dní
genotyp (?) převážně sativa
vhodné prostředí outdoor
prostředí outdoor
doba květu 8,5 týdne
genotyp převážně sativa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: