Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Eleven Roses

Neohodnoceno
 

Eleven Roses je kříženec mezi samcem Appalachian Kush a samicí Sugar Black Rose (DS27).

Je to poměrně nenáročná rostlina, velmi odolný vůči plísním a škůdcům.

Barva listů je v průběhu kvetení neuvěřitelná, jako podzimní den ve velkých lesích na severu.

Co se týče účinnosti, musíme říci, že je poměrně silný, v pravých rukou tento kmen může snadno dosáhnout hladin THC 24 - 25% a s poměrně nízkým obsahem CBD.

od 309 Kč
Značka Delicious Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
1 semínko 309 Kč
   
3 semínka 869 Kč
   
5 semínek 1 379 Kč
   
10 semínek 2 449 Kč
   
 

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit nejnovější práci Delicious Seeds, Eleven Roses (DS31), což je kmen, o kterém si myslí, že je dnes jedním z jejich nejlepších, a že scénu konopí zcela změní.

Začali ho rozvíjet před více než třemi lety a zapojili celý tým chovatelů do projektu, který nazvali Project-11, s jasným cílem, který se zdál téměř nemožný; zlepšit vynikající Sugar Black Rose (DS27), která vyhrála více než 30 šálků, a přivést ji na vyšší úroveň směrem ke špičkové kvalitě.

Nakonec si vybrali impozantního samce Appalachian Kush, což je výjimečná volba, která dala Sugar Black Rose (DS27) novou paletu barev, chutí a vůní, která nás od počátku přesvědčila, přičemž první ochutnávka dosáhla vzácné jednomyslnosti mezi lidmi. 

Tento kmen, jak je uvedeno výše, je kříženec mezi samcem Appalachian Kush a samicí Sugar Black Rose (DS27), je poměrně rychlý, kolem 55 dnů kvetení, a obecně vynikající rostlina, která je nenáročná na růst, a velmi vstřícná .

Když kouříte, začněte touto rostlinou mírně kovovou chuť typu „Kush“, která po několika vteřinách ustupuje do jemných sladkých plodů a vlhkých zemitých tónů, které Vás jistě příjemně překvapí.

Barva listů je v průběhu kvetení neuvěřitelná, jako podzimní den ve velkých lesích na severu.

Co se týče účinnosti, musíme říci, že je poměrně silný, v pravých rukou tento kmen může snadno dosáhnout hladin THC 24 - 25% a s poměrně nízkým obsahem CBD.

Je to poměrně krátká rostlina, která nevyvíjí mnoho poboček uvnitř, končící v hustém jednotném pupenu, ale která se vyvíjí energicky venku s velkým množstvím bočních větví, což zajišťuje více než vynikající výnos, s pouhým jedním 1,5 metrového závodu, který snadno produkuje více než 1000 g.

Tento kmen je také velmi odolný vůči plísním a škůdcům, jak jsme říkali, obecně ho lze velmi snadno pěstovat.

obsah THC (?) 20 - 25 %
doba květu (?) 50 - 60 dní
výnos na m2 500 - 600 g/m2
výnos na rostlinu nad 1000 g
genotyp (?) indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
ocenění v soutěžích ano
období sklizně polovina září
genotyp 100 % indika
obsah THC 24,8 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 55 - 60 dní
výnos na m2 600 g/m2
období sklizně polovina září
výnos na rostlinu až 2000 g
ocenění v soutěžích 1ST PRIZE BHO - CANNABIS CUP - LANZAROTE 2017 - RUBEN TERRAGROW, 1ST PRIZE BHO - COPA DEL CASTILLO - TENERIFE 2017 - RUBEN TERRAGROW, 1ST PRIZE BHO - BIOMENORCANNABIS - MENORCA 2017 - RUBEN TERRAGROW, 3RD PRIZE BHO - COPA VOLCANNA II - LANZAROTE 2017 - RUBEN TERRAGROW, 2ND PRIZE BHO - COPA DABADOO - MEXICO 2018 (GRIMEY GARDENS - MI), 1ST PRIZE INDOOR - COPA DEL MAR - ARGENTINA 2018 - @ADANYEVA420, SPECIAL PRIZE - COPA HUMOS DEL DIABLO - URUGUAY 2018 - @CLUBSENIORINA @SEBASHEMP, 1ST PRIZE - EXTRACCIÓN CON SOLVENTE - COPA ESMERALDA - COLOMBIA 2019 (#GRIMEYGARDENS - @IMALANDPIRATE), 3RD PRIZE BHO - KUSHSTOCK FESTIVAL - CALIFORNIA 2019 (#GRIMEYGARDENS - @IMALANDPIRATE), 1ST PRIZE OUTDOOR - COPA CANNAMEX - 2019 (HOUSEPLANT DON BENITO)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: