Novinka Efekt lupa
 

Fat Banana

Neohodnoceno
 
Pokud je rostlina vypěstovaná expertem, obsah THC může být více než 25%.
 
Fat Banana může průměrně vynést kolem 350-400 g/m², pokud je pěstovaná pod 600W světlem.
 
Při pěstování venku se v teplejších podmínkách rostlina rozroste v monster křoví, které je připraveno ke sklizni v půlce září.
 
Ze začátku působí lehké, euforické účinky společně s úžasně sladkou, ovocnou chutí. Připravte si něco k jídlu, protože tahle odrůda je lístkem na výlet do země chutí a tento výlet začíná a končí na vašem gauči.
 
od 239 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 619 Kč
   
5 semínek 929 Kč
   
10 semínek 1 739 Kč
   
1 semínko 239 Kč
   
 

Fat Banana je výsledkem RQS projektu, týkající se intenzivní selekce odrůd a šlechtění. Cílem bylo vyšlechtit a zdokonalit odrůdu, která se jen tak nevidí. Výsledkem je odrůda, která má některé nevšední charakteristiky, které si jistě znalci konopí, sběratelé či pěstitelé zamilují, obzvláště ti co chtějí něco speciálního.

Fat Banana je prvotřídní odrůda Kush. Její genetická minulost sahá až k odrůdám OG Kush x Chiquita Banana. Toto genetické dědictví má v sobě opravdu mnoho silných účinků a je tak základem skvělé odrůdy Fat Banana. Nejvíce zřetelné to je v síle odrůdy, obsah THC totiž může být více než 25%, pokud je rostlina vypěstovaná expertem. Potenciál je skvělý a fantazii se meze nekladou!

Fat Banana může průměrně vynést kolem 350-400 g/m², pokud je pěstovaná pod 600W světlem. Doba kvetení je při pěstování indoor kolem 7-8 týdnů. Nutno podotknout, že Fat Banana je indika-dominantní hybrid, který by se dal klasifikovat jako "pružná indika", protože má schopnost vytvořit obrovskou a dlouhou hlavní palici, které se táhne do výšek, pokud se nepohlídá.

Při pěstování venku, v teplejších podmínkách, se promění Fat Banana v monster křoví, které nejspíše bude potřebovat podporu. Křovisko bude připraveno ke sklizni v půlce září. Jak jsme již zmínili, pokud se o ni hezky postaráte, palice mohou obsahovat více než 25% THC a budou mít sladké, ovocné a banánové aroma.

Fat Banana je člen rodiny Kush, kterého nikdo nečekal. Ze začátku působí lehké, euforické účinky společně s úžasně sladkou, ovocnou chutí. Pokud si nedáte pozor tak byste se mohli po této chuti jednoduše utlouct! Nesmíte ale zapomenout, že je to opravdu síla! Po čase se začne projevovat silná, fyzická "zhulenost" a následuje nepředstavitelná, relaxační zkušenost. Připravte si něco k jídlu, protože tahle odrůda je lístkem na výlet do země chutí a tento výlet začíná a končí na vašem gauči.

Pokud se začneme bavit o chuti, Fat Banana má sladkou chuť, která obsahuje náznaky citrusů. Jak jsme již zmínili, aroma, které produkují palice je prostě banánové a pohladí vaše nosní dírky.

obsah THC (?) 20 - 25 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 50 - 60 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2, 300 - 400 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g, 250 - 500 g
výška do 1m, 1m – 1,5m
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně konec září
genotyp Sativa 30% Indica 70%
obsah THC 25 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 7 - 8 týdnů
výnos na m2 350 - 400 g
výška indoor 80 - 140 cm
období sklizně konec září
výnos na rostlinu 450 - 500 g
výška outdoor 170 - 200 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: