Novinka Efekt lupa
 

Green Gelato

Neohodnoceno
 

Green Gelato je energicky rostoucí, indika-dominantní hybrid, který snese zastřihávání a čištění.

Chladnější noční teploty v pozdější fázi květu podporují tvorbu levandulových a fialových barev v palicích.

Při indoor pěstování je odrůda připravena ke sklizni za 8 - 9 týdnů při standardním režimu 12-12. Výška se pohybuje do 120 cm.

Při outdoor pěstování se sklízí na začátku října. Výška může dosáhnout až 2 m.

Green Gelato pohladí Vaše smysly ještě předtím, než budete mít šanci zpracovat tyhle neskutečně silné vůně, které jste právě inhalovali. Vaše mysl bude energická a kreativní, Vaše nálada bude zaručeně pozitivní, ale Vaše tělo vypoví službu.

od 339 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 819 Kč
   
5 semínek 1 229 Kč
   
10 semínek 2 229 Kč
   
1 semínko 339 Kč
   
 

Zkřížením Thin Mint Cookies se Sunset Sherbet vznikla nová éra konopných dezertů. Číslo 33 "Larry Bird" se ukázalo jako šťastným číslem pro Green Gelato - samostatný jedinec, to nejlepší z Kalifornského dezertního konopí. Křížení pokračovalo všemi různými směry, aby se docílilo vytvoření perfektního hybrida. Green Gelato je ten nejsilnější a nejchutnější výsledek tohoto projektu.

Gelato (ten dezert), je daleko více chutný než obyčejná zmrzlina. A má to dost dobrý důvod. Gelato je totiž pochoutka pro opravdové znalce.

Green Gelato je energicky rostoucí, indika-dominantní hybrid, který snese zastřihávání a čištění. Rostliny rostou středně vysoké s velkým poměrem květ:listy. Zastřihávání, LST, ScrOG a další metody jsou doporučeny pro získání maximálního zisku. Květy se tvoří v pevných a menších shlukách. Chladnější noční teploty v pozdější fázi květu podporují tvorbu levandulových a fialových barev v palicích.

Při pěstování v indooru bude Green Gelato připraveno ke sklizni již za 8 - 9 týdnů při standardním režimu 12-12. Ať pěstujete ekologicky nebo hydroponii, vždy pěstování zakončete důkladným flushem, aby Vaše rostliny mohly ukázat svou plnou chuť a aroma.

Thin Mint fenotyp odrůdy Girl Scout Cookies je bez debat tím nejchutnějším. Smícháním sladké a mentolové sušenkové chuti společně s pomerančovým twistem, který máme z odrůdy Sunse Sherbet, vznikla dank odrůda Green Gelato. Fialové odstíny podporují vzhled těchto palic s oranžovými chloupky. Navíc, silné a přitažlivé aroma Kushe, čerstvého pečiva a lesního ovoce dokáže nakopnout všechny smysly. A to ještě předtím, než si užijete účinky těchto palic s 25+% obsahem THC.

Budete překvapeni. Tím jsme si jisti. Green Gelato pohladí Vaše smysly ještě předtím, než budete mít šanci zpracovat tyhle neskutečně silné vůně, které jste právě inhalovali. Vaše mysl bude energická a kreativní, Vaše nálada bude zaručeně pozitivní, ale Vaše tělo vypoví službu.

obsah THC (?) 20 - 25 %, 25 - 30 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 60 - 70 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 500 - 600 g/m2, 600 - 700 g/m2
výnos na rostlinu 750 - 1000 g
výška do 1m, 1m - 1,5m, 1,5m - 2m
genotyp (?) převažně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně začátek října
genotyp Sativa 45% Indica 55%
obsah THC 27 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška indoor 80 - 120 cm
výnos na m2 500 - 700 g
doba květu 8 - 10 týdnů
výška outdoor 150 - 200 cm
výnos na rostlinu 800 g
období sklizně začátek října

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: