Novinka Efekt lupa
 

Green Punch

Neohodnoceno
 

Green Punch je spojením odrůd Purple Punch a Green Crack.

Jakmile vám začne povzbuzovat vaši mysl, budete se cítit motivovaní a energičtí. Bude trvat několik hodin, než se stav přesune do vašich svalů, takže máte hromadu času k využití euforických účinků této odrůdy.

Nevyroste výš než 200 cm, takže je vhodná i pro začátečníky, které také nepotrestá, pokud udělají nějakou chybku a nepohlídají si například přísun živin, vody či světla. Obsah THC očekávejte kolem 20%.

Po 55-60 dnech bude připravená ke sklizni. Pokud ji necháte vyrůst v ideálních podmínkách, tak můžete očekávat výnosy kolem 450–500g/m². Kvůli energetickým účinkům je nejlepší ji pěstovat uvnitř.

Lze ji vypěstovat i venku. Sklizeň můžete očekávat na konci září, tedy pokud žijete ve vhodném klimatu.

od 296 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 719 Kč
   
5 semínek 1 089 Kč
   
10 semínek 1 989 Kč
   
1 semínko 296 Kč
   
 

Je pravda, když se říká, že protiklady se přitahují. Tak to je alespoň v případě odrůd Purple Punch a Green Crack. První zmíněná odrůda je  dominantní indika. Zabalí Vás do svého uklidňujícího objetí a uleví Vám od všech bolestí svalů. Druhá odrůda, Green Crack, je super energetická, kterou si nejvíce užijete, pokud máte fakt zas*aně hodně práce. Společně tato dvojka tvoří Green Punch, hybrid, který vám dodá mentální vzpruhu předtím, než si půjdete po práci odpočinout.

Jakmile vám začne povzbuzovat vaši mysl, budete se cítit motivovaní a energičtí. Bude trvat několik hodin, než se stav přesune do vašich svalů, takže máte hromadu času k využití euforických účinků této odrůdy. Její aroma je stejně tak energické. Užívejte si závan povzbuzujících citrusů, které se vyvinou v náznak hroznů a borůvky. Má také neuvěřitelně jemnou chuť, která je perfektní pro ty, které často při kouření škrábe v krku.

Její květy se můžou pochlubit sytou růžovou a oranžovou barvou - což je barevný znak toho, že Vás čeká pořádný nával energie. Nevyroste výš než 200 cm, takže je vhodná i pro začátečníky, které také nepotrestá, pokud udělají nějakou chybku a nepohlídají si například přísun živin, vody či světla. Obsah THC očekávejte kolem 20%. I když to není úplně nejvíc, tak i přesto doporučujeme, aby si nováčci tuto odrůdu vychutnali pomalu a s klidem, alespoň ze začátku. Pocity euforie se Vás budou držet od prvního potáhnutí až k poslednímu.

Po 55-60 dnech bude připravená ke sklizni. Pokud ji necháte vyrůst v ideálních podmínkách, tak můžete očekávat výnosy kolem 450–500g/m². Kvůli energetickým účinkům je nejlepší ji pěstovat uvnitř. Jenom tak můžete maximalizovat její výnosy a také budete mít větší kontrolu nad prostředím, ve kterém roste. Ale i tak ji lze vypěstovat i venku. Sklizeň můžete očekávat na konci září, tedy pokud žijete ve vhodném klimatu.

obsah THC (?) 15 - 20 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 50 - 60 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g
výška do 1m, 1,5m - 2m, 1m – 1,5m
genotyp (?) převážně sativa
období sklizně konec září
genotyp Sativa 60% Indica 40%
obsah THC 18 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška indoor 90 - 160 cm
výnos na m2 450 - 500 g
doba květu 8 - 9 týdnů
výška outdoor 180 - 220 cm
výnos na rostlinu 550 - 600 g
období sklizně konec září

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: