Ice

Neohodnoceno
 

Naše Ice feminizovaná, v níž převažuje vliv Indiky podobně jako v původní odrůdě, je velmi nízká rostlina, která nedorůstá větší výšky než 2 m.

od 189 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
1 semínko 189 Kč
   
3 semínka 459 Kč
   
5 semínek 689 Kč
   
10 semínek 1 259 Kč
   
 
Naše Ice feminizovaná, v níž převažuje vliv Indiky podobně jako v původní odrůdě, je velmi nízká rostlina, která nedorůstá větší výšky než 2 m. I když je takto nízká, při vhodném zastřihávání nebo zařezávání se více rozvětví do stran a dá tak větší výnos. Pěstitelé si u této konopné rostliny povšimnou, že vykazuje klasické charakteristiky Indiky, spolu s velkými, tlustými listy. Někdy může odstranění velkých, rozprostřených listů na vršku vést k posílení růstu spodních větví.
Naše semínka ICE feminizované nepatří mezi rostliny s největším výnosem, který dosahuje zhruba 550-650 g na rostlinu neboli 400-450 g na metr čtvereční, pod osvětlením 600 W. Dává přednost teplému klimatu, jaké panuje ve Španělsku nebo v Kalifornii, a v severní Evropě se jí příliš nedaří (ve Velké Británii nebo v Nizozemsku).
ICE feminizovaná od Royal Queen Seeds bude připravená ke sklizni po 8 týdnech kvetení, nicméně řada pěstitelů ji nechává kvést až 10 týdnů, aby se maximalizoval obsah pryskyřice. Během kvetení určitě zjistíte, že ICE je jedna z nejkrásnějších konopných rostlin, jaké se kdy pěstovaly, protože její pryskyřičné žlázy skutečně nádherně září.ICE feminizovaná možná nedává ten největší výnos, tento nedostatek ale bohatě vyrovnává při kouření. Výrazná převaha Indiky, spolu s běloskvoucími palicemi, to vše dohromady vyvolává těžký fyzický účinek . Tento klasický strain konopí, které Vás úplně uzemní, přináší tak silnou relaxaci a zklidnění, že se doporučuje ji užívat před spaním.

doba květu (?) 60 - 70 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g
výška 1,5m - 2m
genotyp (?) převážně indika
genotyp převážně indika
výnos na rostlinu 550 - 650 g
výnos na m2 400 - 450 g/m2
doba květu 8 - 10 týdnů
výška 1,5 - 2 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: