Kush Bomb

Neohodnoceno
 

Abychom vytvořili naši Kush Bomb, překročili jsme ruku s výběrem Southern Cali Kush a naše v Big Bomb, která vyústila ve vysokou produkci a vyřazení, jsme přesvědčeni, že vás odfoukne.

od 969 Kč
Značka Bomb Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
5 semínek 969 Kč
   
10 semínek 1 789 Kč
   
 

Kush kmeny jsou proslulé jejich chutí a potencí a oba jsou v hojném množství zde! Chuť má výrazný citrusový kick s klasickým pozadím naftového paliva. Vysoká je tlustá a rychlá a nabízí nejlepší rysy jeho řady Sativa a Indica, začínající s hrůzou inspirativní hlavou, rychle následovanou silným a hlubokým tělem.

Vhodné pro vnitřní i venkovní nastavení Kush Bomb je velký výstřih. Velké a dlouhé větve z něj dělají ideální napětí pro nastavení SCROG a s vysokým poměrem pohárů k listům, které mohou pěstitelé očekávat v interiéru mezi 600-700g / m2. Venku může snadno dosáhnout 2,5 metru se značně zvýšeným výtěžkem a bude připravena koncem září, počátkem října. Zahrnutí genetiky Big Bomb pomohlo zvýšit celkovou úroveň produkce, což činí životaschopnou komerční zátěž.

Kush Bomb má velmi vysokou produkci THC a při pěstování za optimálních podmínek může dosáhnout 20-25%. Budy viditelně lesknou krystaly, což je vynikající volbou pro milovníky pryskyřice. Síla a síla také nabízejí prvotřídní léčivé vlastnosti. Kush Bomb ztělesňuje charakteristiky Bomb Seeds: sílu, pevnost a výtěžek!

obsah THC (?) 20 - 25 %
doba květu (?) 40 - 50 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 600 - 700 g/m2
výška do 1m, 1m - 1,5m
genotyp (?) hybrid
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně konec září
genotyp hybrid
výška 90 - 130 cm
obsah THC 20 - 25 %
výnos na m2 600 - 700 g/m2
doba květu 7 - 9 týdnů
doba sklizně konec září
prostředí outdoor, indoor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: