Novinka Efekt lupa
 

Legendary Punch

Neohodnoceno
 

Díky svému masivnímu sedativnímu účinku je jasnou jedničkou pro milovníky Kushe. Své další vlastnosti dostal Legendary Punch od odrůd Granddaddy Purple a Larry OG.

Silný sedativní účinek zaručí, že se vyspíte do růžova. Její chuťový profil, který zahrnuje směs hroznů, lesních plodů a levandule, také podporuje večerní kouření.

Aroma této odrůdy je drzé a jakmile se přiblížíte, tak vás udeří do nosu. Ovocné tóny s náznaky borovice a citrusů snadno zaplaví Vaše nosní dírky. S dostatkem místa můžete při pěstování uvnitř očekávat až 350–400g/m². Tedy pokud vašim sousedům nebude vadit pronikavé aroma.

Outdoor pěstitelé mohou očekávat sklizeň na začátku října. Kvetení uvnitř trvá 60-65 dní, což je malá oběť za její neskutečnou sílu.

od 299 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 719 Kč
   
5 semínek 1 089 Kč
   
10 semínek 1 989 Kč
   
1 semínko 299 Kč
   
 

Tato odrůda je víc než jen přitažlivý popisek. Má totiž vybroušený genetický kód, který jí umožňuje ukázat to nejlepší ze svých rodičů. První v jejím rohu je Legend OG. Díky svému masivnímu sedativnímu účinku je jasnou jedničkou pro milovníky Kushe. Své další vlastnosti dostal Legendary Punch od odrůd Granddaddy Purple a Larry OG, které svým zkřížením dali vzniknout odrůdě Purple Punch. Jejich partnerství přináší větší výnosy a větší sílu. S těmito jedinečnými kouči je Legendary Punch úchvatným hybridem, který zvládne všechny vyzyvatele.

Legendary Punch dělá čest svému indikovému dědictví i přesto, že je hybridem. Stav z něj je intenzivně soustředěn na uklidnění bolesti po fyzické práci. Pokud ji budete užívat rekreačně, můžete očekávat, že zůstanete na jednom místě po několik hodin. Její síla vede některé milovníky konopí k tomu, aby si Legendary Punch vychutnali před spaním. Silný sedativní účinek zaručí, že se vyspíte do růžova. Její chuťový profil, který zahrnuje směs hroznů, lesních plodů a levandule, také podporuje večerní kouření. I když jsou její účinky převážně tělesné, můžete sem tam pociťovat jemné návaly euforie, které jsou ale daleko méně dominantní než prvotní rána do celého těla.

Elegantní centrální palice ukazuje, jak je tato odrůda sebejistá. Odstíny zelené, oranžové a fialové připomínají před-zápasovou róbu. Aroma této odrůdy je drzé a jakmile se přiblížíte, tak vás udeří do nosu. Ovocné tóny s náznaky borovice a citrusů snadno zaplaví Vaše nosní dírky. S dostatkem místa můžete při pěstování uvnitř očekávat až 350–400g/m². Tedy pokud vašim sousedům nebude vadit pronikavé aroma. Outdoor pěstitelé mohou očekávat sklizeň na začátku října. Kvetení uvnitř trvá 60-65 dní, což je malá oběť za její neskutečnou sílu.

obsah THC (?) 15 - 20 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 60 - 70 dní
výnos na m2 300 - 400 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g
výška do 1m, 1,5m - 2m, 1m – 1,5m
genotyp (?) hybrid, převážně indika
období sklizně začátek října
genotyp Sativa 40% Indica 60%
obsah THC 19 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška indoor 90 - 160 cm
výnos na m2 350 - 400 g
doba květu 9 - 10 týdnů
výška outdoor 180 - 220 cm
výnos na rostlinu 500 - 550 g
období sklizně začátek října

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: