Masterkush

Neohodnoceno
 

"Tuto houževnatou odrůdu jsme hrdinně vydobyli z afghánského regionu Hindu Kush. Jedná se o kompaktní a tolerantní druh, kterému se daří v jakémkoli substrátu, ať už je to půda, hydro nebo kokos.

od 539 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 539 Kč
   
5 semínek 869 Kč
   
10 semínek 1 549 Kč
   
 

"Tuto houževnatou odrůdu jsme hrdinně vydobyli z afghánského regionu Hindu Kush. Jedná se o kompaktní a tolerantní druh, kterému se daří v jakémkoli substrátu, ať už je to půda, hydro nebo kokos. Master Kush představuje velmi silné kuřivo, které je jemné a sladké se zemitým/citrusovým nádechem, rauš je silný a výrazný. Během rozkvětu očekávejte slabší vůni, než je běžně palicemi produkována (pro některé pěstitele důležité).

Palice jsou velké, těžké a slabě zelené s dlouhými chloupky, které se pohybují od bílé po oranžovou/hnědou. Master Kush je odolný vůči svilušce snovací, ale může mít zvýšenou náchylnost k tvorbě plísní ve vlhkých podmínkách v důsledku význačné velikosti a hustoty rozmístění palic.
Master Kush prosperuje ve většině pěstitelských podmínek - snadno se klonuje a představuje spolehlivého producenta vysoce kvalitní trávy. Jakožto našeho favorita Vám tuto odrůdu vřele doporučujeme."

1.cena Kush,  Highlife Cup 2017
Overall winner,  Highlife Cup 2017

obsah THC (?) 15 - 20 %
doba květu (?) 50 - 60 dní
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor, skleník
prostředí skleník, indoor
doba květu 8,5 týdne
obsah THC 15 - 18 %
genotyp převážně indika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: