Mazar

Neohodnoceno
 

Mazar je jednou z nejsilnějších a nejlepších variet, jaké se Dutch Passion kdy podařilo vyvinout. Náš původní Mazar je klasika z 80. let, která vznikla ze speciálního Skunk#1 zkříženého s ceněným Afghani.

od 669 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 669 Kč
   
5 semínek 1 089 Kč
   
10 semínek 1 999 Kč
   
 

Mazar je jednou z nejsilnějších a nejlepších variet, jaké se Dutch Passion kdy podařilo vyvinout. Náš původní Mazar je klasika z 80. let, která vznikla ze speciálního Skunk#1 zkříženého s ceněným Afghani. Genetika se dočkala dalšího vylepšení v roce 1997, a nakonec se Mazar udržel jako jedna z nejlépe se prodávajících variet všech dob. Mazar svým vzhledem připomíná vánoční stromek, kdy silné postranní větve zajišťují velkou sklizeň. Díky mohutnosti a energickému růstu je Mazar dobrou volbou pro méně zkušené pěstitele. Jedná se o rostlinu skutečného afghánského konopí s mimořádně silnou produkcí pryskyřice a s velmi silným účinkem. Ke konci období květu může vyžadovat oporu. Vydává výraznou vůni.

Mazar byl jednou z prvních variet Dutch Passion dostupných ve formě feminizovaných semen. Od té doby byl použit i dalšími bankami semen při vývoji nových variet. Palice jsou lepkavé, vysoce aromatické, sladké a zemité s příchutí dobrého afghánského hašiše a s nádechem borovice / citrusového ovoce. Silný účinek je velmi fyzický, výrazný a současně uvolňující. Přináší radostnou, příjemnou i mírně otupující kombinaci účinku obohaceného o kontemplativně a meditativně psychickou kvalitu.

Tato varieta je dostupná ve formě normálních, feminizovaných a samonakvétacích feminizovaných semen. Jedná se o zavedenou klasiku, která získala řadu ocenění, a kterou můžeme vysoce doporučit.


 "
1.cena Tipo Forte, Bologna 2008
2.cena High Life Cup 2002
2.cena HTCC 1999
Plant Of The Year, Soft Secrets Magazine, 2014

obsah THC (?) 15 - 20 %
doba květu (?) 50 - 60 dní
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor, skleník
ocenění v soutěžích ano
ocenění v soutěžích 1.cena Tipo Forte, Bologna 2008
genotyp převážně indika
prostředí skleník, indoor
doba květu 8,5 týdne
obsah THC 19,5 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: