Medical VIP

Neohodnoceno
 

Medical Vip je jedna z naších nejlepších léčivých odrůd. Vznikla křížením naších nejlepších genetik Lemonu Thajského a Hindu Kushu.

od 159 Kč
Značka VIP Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
1 semínko 159 Kč
   
3 semínka 469 Kč
   
5 semínek 809 Kč
   
10 semínek 1 539 Kč
   
 
Medical Vip je jedna z naších nejlepších léčivých odrůd. Vznikla křížením naších nejlepších genetik Lemonu Thajského a Hindu Kushu a po dlouhé době tvrdé práce jsme dostali skvělý výsledek, s genetikou Indika / Sativa, krátkou dobou kvetení a dobře vyváženou kanabinoidní úrovni, i když to produkuje větší množství CBD než THC. Tato odrůda získala lékařský charakter VIP Seeds. Pozorně sledujeme nejnovější lékařské a vědecké studie kolem konopí – to je důvod, proč chceme v naších projektech rozvíjet konkrétní gen, jako je tento.
Thai Lemon dodal Medicalu Vip aroma limetky a máty a Hindu Kush vůni hašiše. Toto spojení je nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet dobrou Indiku. Jeho účinek je zpočátku intenzivní jako u každé Indiky, ale časem se efekt snižuje a vyvolaná mnohem umírněnější účinky.
Rostlina může být připravená ke sklizním mezi 7. a 9. Týdnem. Roste rychle a v posledních dnech cyklu listy ztmavnou, až jsou téměř černé. Je to opravdu nádherná genetika a nejlepší volba v lékařském rozmezí, a to vše v kombinaci se skvělou chutí a bohatou vůní.

 

doba květu (?) 60 - 70 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g, 250 - 500 g
genotyp (?) hybrid
období sklizně konec září
genotyp 50 % indika 50 % sativa
výnos na m2 450 g/m2
výnos na rostlinu 400 - 600 g
období sklizně konec září
doba květu 60 - 65 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: