Novinka Efekt lupa
 

Meringue

Neohodnoceno
 

Kříženec Wedding Cake a elitního klonu Animal Cookies vytvořil sladkou odrůdu Meringue.

Euforický rauš je doprovázený zvyšující se duševní pohodou a relaxací. Blahodárně příjemné efekty trvají po dobu okolo 3 hodin.

Odrůda je bohatá na THC a roste spíše podobně jako sativa.

od 1 029 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 1 029 Kč
   
5 semínek 1 549 Kč
   
10 semínek 2 479 Kč
   
 

Pokud toužíte po sladké odrůdě, tak je pro Vás Meringue to pravé. Tento kříženec Wedding Cake a elitního klonu Animal Cookies vznikl přesně tak, jak jsme si to představovali a opravdu to byl zásah do černého (sladkého).

Tento feminizovaný indicky dominantní hybrid bohatý na THC má velký hlavní květ, který roste spíše podobně jako sativa. Odrůda se ráda větví a tvoří kompaktní květy pokryté pryskyřicí.

Euforický rauš je doprovázený zvyšující se duševní pohodou a relaxací. Blahodárně příjemné efekty trvají po dobu okolo 3 hodin. Pokud užijete velké množství v krátké době, pocítíte silný a hluboký efekt na těle, který vás nepustí z gauče. Kouř je velmi jemný se sladkou chutí při výdechu.

Pokud pěstujete tuto rostlinu uvnitř a máte tu možnost, zauvažujte nad přidáním UVB světla, které použijete při několika posledních týdnech květenství. Poté můžete pozorovat nárůst trichomů, které se budou doslova mačkat na sobě.

obsah THC (?) 15 - 20 %
doba květu (?) 50 - 60 dní
genotyp (?) sativa, hybrid, indica
genotyp indica/sativa
obsah THC 19 %
doba květu 8 týdnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: