Novinka Efekt lupa
 

Northern Thunderfuck

Neohodnoceno
 

Impozantní jméno - Northern Thunderfuck, které bychom mohli přeložit jako Severní Hromošuk, již napovídá, že tato odrůda má pořádnou sílu.

Zhulenost začíná zrádně. S každým potáhnutím pocítíte silněji její chuť, a poté se po celém Vašem těle začne projevovat její 23% obsah THC.

Jak si vybudujete v těle značnou hladinku, tak i zkušení "huliči" začnou cítit jemné brnění po celém těle. A než se nadějete, sejme Vás euforický pocit, který Vás vrhne na gauč, ze kterého se nedokážete hnout a zřejmě na něm strávíte dalších pár hodin.

Má ráda chladnější podnebí a je vcelku odolná vůči chorobám. Navíc to, že preferuje chladnější podnebí, jde ruku v ruce s tím, že preferuje outdoor před indoorem.

od 249 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 669 Kč
   
5 semínek 989 Kč
   
10 semínek 1 859 Kč
   
1 semínko 249 Kč
   
 

Impozantní jméno - Northern Thunderfuck, které bychom mohli přeložit jako Severní Hromošuk, již napovídá, že tato odrůda má pořádnou sílu. Při růstu připomíná malý vánoční stromek a může být dárkem, který byste chtěli dostávat po celý rok. Originální odrůda Alaskan Thunderfuck prý vznikla zkřížením severoamerických sativ s ruskými ruderalis, a poté do tohoto mixu přišla ještě jedna afghánská odrůda. Díky delikátním a sofistikovaným schopnostem expertů z Royal Queen Seeds vyšlechtili vlastní variantu této odrůdy. I přes tajemství, kterým je tato odrůda zastřená, je jasné, že její moderní geny mají opravdovou sílu.

Zhulenost začíná zrádně. S každým potáhnutím pocítíte silněji její chuť, a poté se po celém Vašem těle začne projevovat její 23% obsah THC. Její citrusová chuť Vám zabalí všechny smysly a bude Vás nutit dát si joint po jointu. Jak si vybudujete v těle značnou hladinku, tak i zkušení "huliči" začnou cítit jemné brnění po celém těle. A než se nadějete, sejme Vás euforický pocit, který Vás vrhne na gauč, ze kterého se nedokážete hnout a zřejmě na něm strávíte dalších pár hodin. Vlny povznášejícího štěstí začnou pomaličku ustupovat a její zemité a borovicové tóny začnou dominovat.

Nemějte strach, neboť s velikou mocí přichází relativně málo požadavků na pěstování a veliké výnosy. Její různorodé genetické dědictví má mnoho skvělých rysů. Má ráda chladnější podnebí a je vcelku odolná vůči chorobám. Navíc to, že preferuje chladnější podnebí, jde ruku v ruce s tím, že preferuje outdoor před indoorem. Pěstitelé indooru budou mít stejně krásné, pryskyřicí potažené palice, ale venku má větší prostor. Doba kvetení zabere přibližně 65 dní, což je jako kapka v oceánu v porovnání s tím, co na vás čeká. Venkovní pěstitelé budou moci sklízet někdy v půlce října.

obsah THC (?) 20 - 25 %
doba květu (?) 60 - 70 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g
výška do 1m, 1,5m - 2m, 1m – 1,5m
genotyp (?) hybrid
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně polovina října
genotyp Sativa 50% Indica 50%
obsah THC 22 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška indoor 80 - 120 cm
výnos v m2 450 - 500 g
doba květu 8 - 9 týdnů
výška outdoor 160 - 190 cm
výnos na rostlinu 500 - 550 g
období sklizně polovina října

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: