Orange Bud

Neohodnoceno
 

"Toto je jedna z původních variant skunku (100% skunk!) a jednou z nejlepších, na kterou jsme doposud narazili. Orange Bud byl vybrán z výjimečných genetik skunku v raných osmdesátých letech.

od 539 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 539 Kč
   
5 semínek 869 Kč
   
10 semínek 1 549 Kč
   
 

"Toto je jedna z původních variant skunku (100% skunk!) a jednou z nejlepších, na kterou jsme doposud narazili. Orange Bud byl vybrán z výjimečných genetik skunku v raných osmdesátých letech. Je to vysoce potentní a velmi stabilní odrůda, která roste dobře uvnitř i venku v jakémkoliv typu půdního substrátu. Dokonce i začínající pěstitelé zjistí jak je snadné a příjemné pěstovat právě Orange Bud. Produkuje totiž velkorysé množství hutných palic pokrytých krystalky a krásnými oranžovými chloupky.
Nejen proto, že Orange Bud byl vítěznou odrůdou v 80. a 90. letech, zůstává stále klasickou odrůdou skunku, která by měla být vychutnána každým skunkovým znalcem. Orange Bud je význačný především pro své výnosy v „moři“ zeleně. Vysoce silný kouř je povznášející a navozuje rauš intelektuálního rázu, je proto příhodný pro kuřáky holdující aktivnímu životnímu stylu. Unikátní chuť Orange Bud je sladká s osvěžujícím citrusovým nádechem nektarinek a zralých pomerančů.
Tato odrůda se stále řadí mezi pět nejlépe prodejných odrůd a to z těchto důvodů – je stabilní, silná, snadno se pěstuje a má vysoký výnos. Milovníci skunku neotálejte a kupte si vzorek už dnes!"

 
obsah THC (?) 15 - 20 %
doba květu (?) 50 - 60 dní
genotyp (?) převážně sativa
vhodné prostředí indoor, skleník
prostředí skleník, indoor
genotyp převážně sativa
obsah THC 16,5 %
doba květu 7,5 týdne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: