Novinka Efekt lupa
 

Original Glue

Neohodnoceno
 

Original Glue, dříve známý jako .Glue # 4, obsahuje průměrnou hladinu THC 18-25%.

Je vhodný pro relaxaci, odstraňuje veškerý stres, nechá problémy rozplynout a zanechává ve Vás povznášející a euforické myšlenky.

Komplexní chuť štiplavé nafty a bohaté borovice s čokoládovými a kávovými tóny. 

Odrůda má silné mozkové účinky a je často používána pro lékařské účely těmi, kteří trpí duševními chorobami, jako je OCD, stejně jako úzkost a deprese.

669 Kč
Značka Nirvana Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
5 semínek 669 Kč
   
 

Original Glue, dříve známý jako Gorilla Glue # 4, obsahuje průměrnou hladinu THC 18-25%, ale ve výjimečných případech může dosáhnout až 32%!

Je vhodný pro relaxaci, odstraňuje veškerý stres, nechá problémy rozplynout a zanechává ve Vás povznášející a euforické myšlenky. Nejvhodnější je pro noční použití a ve dnech volna, kdy vše,co chcete udělat je být v klidu a odpočívat. Nepustí Vás z gauče.

Kromě vysokého obsahu THC pochází z rodičovství této odrůdy i její další význam. Spojením Chem´s Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel se vytvořila komplexní chuť štiplavé nafty a bohaté borovice s čokoládovými a kávovými tóny. 

Tento kmen má největší pověst mezi těmi, kteří mají obsedantně kompulzivní poruchu (OCD). Odrůda je pozoruhodná pro její silné mozkové účinky a je často používána pro lékařské účely těmi, kteří trpí duševními chorobami, jako je OCD, stejně jako úzkost a deprese.

obsah THC (?) 15 - 20 %, 20 - 25 %, 25 - 30 %
doba květu (?) 60 - 70 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 500 - 600 g/m2
genotyp (?) hybrid
vhodné prostředí indoor / outdoor
genotyp hybrid
obsah THC 18 - 25 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výnos na m2 500 - 600 g
doba květu 7 - 9 týdnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: