• 1 z 9
 

Panama Haze

Neohodnoceno
 

Při hledání nejlepších hybridů "Haze x sativa" bylo jasné, že Panama byla dokonalou kombinací pro posílení nejlepších amerických sativa Haze.

od 399 Kč
Značka Ace seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
1 semínko 399 Kč
   
3 semínka 1 079 Kč
   
5 semínek 1 759 Kč
   
 

V roce 2008 jsme vydali limitovanou edici Haze x Panama, která dala vynikající výsledky. Všichni jsme se rozhodli obnovit tento hybrid od 10. výročí, tentokrát s ještě lepšími rodičovskými rostlinami.

Chcete-li vytvořit Panama Haze, opylovali jsme naše nejlepší kadeřavé rostliny Purple Haze a Green Haze s naší panenskou elitou F10. Výsledkem je vynikající hybridní F1 hybrid s vysokou intenzitou, účinností a výtěžkem, kde byly zdokonaleny aroma citrónové, kořeněné a vonné klasické Haze.

Panamský vliv je v tomto hybridu významný, zvyšuje se hustota květů, produkce pryskyřice, účinnost a trvání účinku. Vylepšili jsme přizpůsobivost vnitřního prostředí Haze a zkrátili jsme jeho kvetoucí čas bez přidání genetické indikace nebo skunky.

Jsme si jisti, že Panama Haze (společně s našimi dalšími hybateli Haze x sativa) pomůže otevřít novou kapitolu, kde Haze obnoví svou super sativa nádheru a esenci díky zavedení "čerstvé krve" pocházející z našich nejlepších sativ.

obsah THC (?) 15 - 20 %, 20 - 25 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 90 - 100 dní
genotyp (?) sativa
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně listopad
genotyp 100 % sativa
prostředí outdoor, indoor
doba sklizně listopad
obsah THC 18 - 23 %
doba květu 13 - 16 týdnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: