• 1 z 2
 

Pineapple Kush

Neohodnoceno
 

Pineapple Kush je křížencem dvou velmi oblíbených kmenů. Této obliby bylo dosaženo odborným smíšením dvou kmenů.

od 219 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
1 semínko 219 Kč
   
3 semínka 579 Kč
   
5 semínek 859 Kč
   
10 semínek 1 599 Kč
   
 
Pineapple Kush je křížencem dvou velmi oblíbených kmenů. Této obliby bylo dosaženo odborným smíšením dvou kmenů. I když se někdy mylně zaměňován za Pineapple Express, a to kvůli společné tropické chuti připomínající ananas, tento kmen vyniká díky své vysoké potenci, které dosahuje v důsledku spojení dobře známého kmene OG Kush, když není tak silný jako originál, tento kmen zcela jistě nabízí poměrně značnou duševní úlevu.
Směs indiky a vysoký poměr CBD:THC znamená, že jde o vynikající volbu pro zákazníky, kteří hledají něco, co jim pomůže s úzkostí nebo jinými problémy, např. migrénami, PMS nebo obecným stresem. Kmen je rovněž chválen, protože má pozitivní účinek na lidi, kteří mají problémy s pozorností, ADHD nebo sníženou chutí k jídlu. Tento účinek, který tato rostlina nabízí je dominantně vysoký, ale rovněž má účinek i na tělo – jednou z primárních schopností této rostliny je schopnost uvolnění. V kombinaci s tropickou chutí a vůní, díky níž je přitažlivý pro občasné kuřáky, tato semínka vytvoří rostlinu, která se hodí pro řadu účelů a zákazníků.
Jedním z nejpřitažlivějších aspektů tohoto kmen je sladká chuť, popisována jako lehce mátová nebo vanilková chuť. Kuřáci zaznamenali v aroma i náznak karamelu – což ovocnou vůni ještě posiluje.

 

obsah THC (?) 15 - 20 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 50 - 60 dní
výnos na m2 500 - 600 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g
výška do 1m, 1m - 1,5m
genotyp (?) převážně indika
období sklizně konec září
genotyp Sativa 20% Indica 80%
výnos na rostlinu 500 - 550 g
výnos na m2 500 - 550 g/m2
doba květu 7 - 8 týdnů
výška 70 - 120 cm
období sklizně konec září
obsah THC 18 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: