Power Plant

Neohodnoceno
 

Odrůda Power Plant se stala okamžitě po vydání v roce 1997 hitem. Jde o výkonnou a velmi stabilní klasiku. Power Plant je z větší částí sativa odrůda z Jihoafrické republiky, původní verze je k dispozici pouze od Dutch Passion.

od 599 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 599 Kč
   
5 semínek 979 Kč
   
10 semínek 1 769 Kč
   
 

Odrůda Power Plant se stala okamžitě po vydání v roce 1997 hitem. Jde o výkonnou a velmi stabilní klasiku. Power Plant je z větší částí sativa odrůda z Jihoafrické republiky, původní verze je k dispozici pouze od Dutch Passion. Jedná se o odrůdu s opravdu bohatým výnosem, kterou můžete pěstovat uvnitř, ve skleníku i na venkovních zahradách (daří se jí především ve středomořském podnebí) s výnosy až 500-600 gramů/m2. Je oblíbená pro rekreační a lékařské účely a zůstává čistým a stabilním kmenem s dobrou a zaslouženou pověstí.

Už od prvního vydání chtěl odrůdu Power Plant snad každý coffee shop na svém menu a v holandských coffee shopech ji najdete dodnes. Power Plant je odrůda bohatá na THC a poskytuje působivě silné „povzbuzující“ zhulení s čerstvou chutí, hladkým kouřem a sladkým ocasem. Čas kvetení uvnitř je 8-10 týdnů. Rostliny dosahují výšky 1-1,5 m a palice s malými listy měří často 30+ cm.

1.cena Sativa, Lift Expo Canada Vancouver 2016

3.cena Hash, Lift Expo Canada Vancouver 2016

2.cena Sativa, Prairie Medicinal Harvest Cup Cananda 2016

doba květu (?) 50 - 60 dní
genotyp (?) převážně sativa
vhodné prostředí indoor, skleník
ocenění v soutěžích ano
ocenění v soutěžích 1.cena Sativa, Lift Expo Canada Vancouver 2016
prostředí skleník, indoor
doba květu 8 týdnů
genotyp převážně sativa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: