Novinka Efekt lupa
 

Purps #1

Neohodnoceno
 

Purpurová rostlina s vůní, která se podobá rostlině produkované ovocným stromem než rostlinou konopí, s velmi relaxačním účinkem a s květy zabalenými v THC, stejně lesklé jako obrovské.

Její průměrná výška je 1,3 - 1,5 m. Rostlina produkuje bezkonkurenční plodiny; možná ne z hlediska množství, ale z hlediska kvality a krásy.

Přináší silnou relaxaci . I přes její vysoké hladiny THC však není ničivá. Její účinek je skutečně mozkový a pomáhá uprchnout z frenetických myšlenek, ale je to výlet s hladkým návratem. Fyzicky se Vaše svaly budou cítit plně uvolněné.

U Purps # 1 stačí splnit její základní požadavky na péči. Bude prosperovat, pokud bude mít mírné množství vody a živin.

od 299 Kč
Značka Dinafem
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
1 semínko 299 Kč
   
3 semínka 719 Kč
   
5 semínek 1 149 Kč
   
10 semínek 2 299 Kč
   
 

Purps # 1 je semeno konopí od Dinafem Seeds se dvěma jasně odlišujícími vlastnostmi: některé intenzivní fialové a podzimní barvy a ovocné aroma, díky kterému se z lesa dostaneme od prvního tažení. Purpurová rostlina s vůní, která se podobá rostlině produkované ovocným stromem než rostlinou konopí, s velmi relaxačním účinkem a s květy zabalenými v THC, stejně lesklé jako obrovské.

Obecně řečeno, Purps # 1 je rostlinou konopí ve tvaru Indica. Nemůžeme však potvrdit, že tato rostlina je 100% Indica. Přes její neuvěřitelně široké a vroubkované listy, o kterých by si člověk myslel, že jsou typicky Indica, existují i ​​další rysy, které naznačují něco jiného. Pro začátek roste Purps # 1 energicky: ano, docela se protahuje. Ve skutečnosti roste vzhůru, aniž by prodlužovala vegetativní období, a její stonky jsou překvapivě velké.

Nejedná se tedy o kompaktní zařízení, ale o zařízení, které umožňuje hluboké proniknutí světla a vzduchu. Její struktura tak vede k větším výnosům a vylučuje jakoukoli pravděpodobnost, že hlavní kmen bude zasažen vlhkostí. Nedoporučujeme ji kultivovat na malých místech, protože je to něco jiného než diskrétní.

Její průměrná výška je 1,3 - 1,5 m. Mohla by však překonat 3 metry na výšku, pokud by byla pěstována podle evropských norem. Nejedná se však o její strukturu. Skutečnou šokující věcí je její zbarvení. Její bohatá škála barev je největší výhodou tohoto kmene: fialové a levandulově zbarvené tóny se spojují s tmavě zelenými odstíny a několika bílými skvrnami, které jsou samotnými trichomy. 

Rostlina produkuje bezkonkurenční plodiny; možná ne z hlediska množství, ale z hlediska kvality a krásy. Tento kmen poskytuje fialové plodiny: obrovské květiny plné THC s ovocnou vůní a neuvěřitelným fialovým zbarvením.

Purps # 1 je jedna z rostlin, jejichž vůně přetrvává v mysli. Napadlo Vás někdy, že jste našli rostlinu s vůní, na kterou jste nezapomněli, a že jste se snažili najít stejnou vůni i v jiných kmenech, ale nepodařilo se Vám to? To je přesně to, co se stane s našim Purps # 1: padneš pro ni, jakmile ji ucítíš a nebudeš moci najít jinou ve stejné lize. Je to velmi originální aroma. Dalo by se říci, že je to neuvěřitelně ovocné, míchání červených bobulí s lesními plody a několika ananasových nuancí.

Purps # 1 přináší silnou relaxaci . I přes její vysoké hladiny THC však není ničivá. Její účinek je skutečně mozkový a pomáhá uprchnout z frenetických myšlenek, ale je to výlet s hladkým návratem. Fyzicky se Vaše svaly budou cítit plně uvolněné.

U Purps # 1 stačí splnit její základní požadavky na péči. Bude prosperovat, pokud bude mít mírné množství vody a živin. Navzdory její dominanci v Indice není zapotřebí dalšího času, aby rostla. Její růst je energický a kvete asi 60 dní.

doba květu (?) 50 - 60 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g, 750 - 1000 g
výška 2m – 3m
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně konec září, začátek října
genotyp dominantní indika
obsah THC vysoký
obsah CBD nízký
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 60 dní
výnos na m2 500 g/m2
období sklizně konec září, začátek října
výnos na rostlinu 600 - 800 g
venkovní výška 2,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: