Novinka Efekt lupa
 

Sherbet Queen

Neohodnoceno
 

Sherbet Queen má delikátní aroma lesních plodů, které pohltí Vaše smysly; dále má jasně oranžové pestíky, které se na sluníčku hezky třpytí.

Pokud si na Vás stres moderního života začíná vybírat svou daň, Sherbet Queen je ideálním lékem. Jemně uklidní vaše tělo a zuřivě bojuje proti pocitům úzkosti a obav. 

Odolnost vůči plísním je dobrá a pokud máte to štěstí a žijete ve středomořském klimatu, můžete ji pěstovat venku a užívat si její krásy. Při pěstování uvnitř také nevyžaduje mnoho pozornosti, jen se snažte hlídat úroveň vlhkosti. Ke sklizni bude připravena mezi koncem září a začátkem října.

od 239 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 619 Kč
   
5 semínek 959 Kč
   
10 semínek 1 739 Kč
   
1 semínko 239 Kč
   
 

Sherbet Queen má mnoho úžasných vlastností. Můžeme začít tím, že má delikátní aroma lesních plodů, které pohltí Vaše smysly; dále má jasně oranžové pestíky, které se na sluníčku hezky třpytí. Mohli bychom také podrobně vysvětlit její neskutečné dědictví, jelikož je přímým potomkem celosvětově proslulé odrůdy Girl Scout Cookies. Místo toho vám řekneme, co dělá odrůdu Sherbet Queen tak žádanou pro široké spektrum rekreačních a medicinálních uživatelů.

Intenzivní stav není typický pro z 85% indika-dominantní odrůdu. Zpravidla by kuřáci takovýchto indik měli očekávat, že je dostane do nehybného stavu, kdy budou sedět na gauči, zatímco uklidňující vlastnosti jim pomůžou od bolesti. Vskutku, pár náznaků takového stavu nalezneme i u Sherbet Queen, nicméně je to ten povznášející, energetický a kreativní vliv sativy, který pocítíte nejvíce. Abyste si vychutnali komplexnost odrůdy Sherbet Queen, budete i tak potřebovat celé odpoledne. Nicméně, stále můžete být produktivní.

Pokud si na Vás stres moderního života začíná vybírat svou daň, Sherbet Queen je ideálním lékem. Jemně uklidní vaše tělo a zuřivě bojuje proti pocitům úzkosti a obav. S vysokým obsahem THC nebude trvat dlouho, než vás fantastická zemitá chuť přivede do stavu, který zaplní každý centimetr vašeho těla a mysli.

Jedinou nevýhodou této odrůdy budou středně velké palice. Naštěstí, není třeba se o tuto rostlinu starat během vegetativního stádia a ani během doby kvetení, takže ji jistě můžeme odpustit o trochu menší výnosy. Odolnost vůči plísním je dobrá a pokud máte to štěstí a žijete ve středomořském klimatu, můžete ji pěstovat venku a užívat si její krásy. Při pěstování uvnitř také nevyžaduje mnoho pozornosti, jen se snažte hlídat úroveň vlhkosti. Ke sklizni bude připravena mezi koncem září a začátkem října a je fantastickým "vedlejšákem" pro zkušené pěstitele a jednoduchým pokusem pro začátečníky.

obsah THC (?) 20 - 25 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 60 - 70 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2, 500 - 600 g/m2
výnos na rostlinu 250 - 500 g
výška do 1m, 1,5m - 2m, 1m – 1,5m
genotyp (?) hybrid, převážně indika
období sklizně konec září, začátek října
genotyp Sativa 15% Indica 85%
obsah THC 24 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška indoor 80 - 120 cm
výnos na m2 450 - 525 g
doba květu 7 - 9 týdnů
výška outdoor 140 - 180 cm
výnos na rostlinu 450 - 500 g
období sklizně konec září, začátek října

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: