Novinka Efekt lupa
 

Silver Haze # 9

Neohodnoceno
 

Silver Haze se řadí k ročníku mistrovského díla pěstování konopí, harmonické směsi komplementárních rovníkových genotypů, která je široce považována za nejčistší a nejsilnější Sativu, jakou kdy byla vytvořena. 

 

 

od 899 Kč
Značka Sensi Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 899 Kč
   
5 semínek 1 439 Kč
   
10 semínek 2 769 Kč
   
 

Nyní díky programu pěstování spolehlivé, obohacující a „Hazier“ feminizované verze kmene Sensi Seeds poprvé zpřístupňuje veřejnosti Silver Haze Feminized!

Sensiho první kmen kmene Silver Haze pomohl přivést psychedelickou sativu dovnitř; její vynikající výkon pod světly (společně s polárními světly # 5 x Haze) je jedním z hlavních důvodů, proč dnešní pěstitelé stále vyhledávají kmeny Haze.

Haze je považován za základní odrůdu konopí a má celosvětově oddané následovníky. Někteří pěstitelé nyní hledají kmen s co největším množstvím původních vlastností Haze, včetně jedinečné struktury prvních příkladů.

Feminizovaná stříbro Haze je vynikající feminizovaný kmen, který byl přes několik generací zpětně křížen s původním kmenem Haze.

Rostliny jsou vysoké a produktivní, s báječnou produkcí pryskyřice a dlouhými, tekoucími pupeny, které zaplňují její stonek a větve. Tvorba květů je otevřená, i když ne „vzdušná“ - tukové kalichy, které tvoří každý pupen, dávají dobrý výnos i z klasické struktury Haze.

Jako téměř čistá sativa může Silver Haze # 9 vegetovat a kvést současně v kvetoucím světelném cyklu. Vzhledem ke svému výškovému nárůstu může být zařazena do 12/12 velmi brzy po vyklíčení a sazenice nebudou mít žádné potíže přesahující 1 m při květu na 10-15 cm.

Tento silný růst lze také využít k pěstování rostlin v plné velikosti v těsné blízkosti (kvůli Hazeho vysoké, úzké tendenci) nebo k pěstování působivých rostlin způsobem „ScrOG“. Tento kmen také dobře reaguje na ohýbání, trénink a „superostřih“.

Netřeba dodávat, že nejžádanější aspekt rodiny Haze - silný, smyslný mozkový vysoký - byl v Sensi Silver Haze Feminizován!

výška 1m – 1,5m
genotyp (?) převážně sativa
vhodné prostředí indoor / outdoor
genotyp převážně sativa
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška nad 1m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: