Novinka Efekt lupa
 

Supercheese

Neohodnoceno
 

Rostlina má tendenci být hustá a široká. Květy jsou pokryty pryskyřicí. Rostlina má malé množství drobných, světle zelených listů. Stonky mohou získat fialové odstíny.

Produktivnější je venku, ale uvnitř získává lepší chuť.

od 229 Kč
Značka Positronic Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 599 Kč
   
5 semínek 929 Kč
   
1 semínko 229 Kč
   
 

Návrat k chutím staré školy, přesun k předkům Skunk, s pronikavou vůní a výraznou mléčnou chutí, sladkou a příjemnou. A s velkou komerční reputací díky mnoha získaným cenám. Abychom zachovali dotek sýra a nedostali se z původních chutí, překročili jsme tuto nádhernou rostlinu s jiným homonymem jiného původu, které jí dává velkou stabilitu. Výsledkem je záviděníhodná produkce a jednoduchá kultivace.

Robustní rostlina se vzorem jedle, která má tendenci být hustá a široká. Jeho průměrná výška je ideální pro dosažení vysoké a rychlé produkce na diskrétních místech. Její květy jsou pokryty pryskyřicí, takže jsou téměř úplně bílé. Jsou velké, kompaktní a pestré, malé množství drobných, světle zelených listů. Stonky mohou získat fialové odstíny. Pro jeho pěstování může vyžadovat použití školitelů a mírného množství hnojiv. Je produktivnější venku, ale uvnitř získává lepší chuť a rafinovanější vůně, přestože to vyžaduje použití filtrů proti zápachu.

vhodné prostředí indoor / outdoor
doba květu 60 – 70 dní
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 65 - 70 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: