Novinka Efekt lupa
 

Sweet Zkittlez

Neohodnoceno
 

Sweet Zkittlez má účinky, které spíše ovlivňují Vaši mysl než tělo. Zanechá Vás hezky zrelaxované, poté Vás začne zaplavovat hromadou povznášejících myšlenek a pozitivního myšlení.

Obsah THC se pohybuje od 15-20% a je to dost k započetí Vaší cesty za osvícením, ale naštěstí to nestačí ke kompletnímu oddělení mysli od Vaší tělesné schránky.

Během kvetení se utvoří velká hlavní palice, kterou podpoří vícero menších na vedlejších větvích. Výnos je impozantní nehledě na to, zda ji pěstujete v indooru či v outdooru. Výnosy mohou dosahovat až 500-700g/m² nebo 400-600 g/rostlinu.

Ideální čas na sklízení nastane na konci září. Doba květu trva přibližně 7 -9 týdnů.

od 299 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 759 Kč
   
5 semínek 1 159 Kč
   
10 semínek 2 109 Kč
   
1 semínko 299 Kč
   
 

Mistrovské spojení genetik, které vedlo k vývoji odrůdy Sweet Zkittlez představuje, kam už se kultivace konopí dostala. I přes její dominantní indikovou stránku, má Sweet Zkittlez účinky, které spíše ovlivňují Vaši mysl než tělo. Typicky jsou indikové odrůdy využívány pro úlevu od bolesti svalů, která je spojená s lehkou euforií. Sweet Zkittlez na to jde jinak. Zanechá Vás hezky zrelaxované a poté Vás začne zaplavovat hromadou povznášejících myšlenek a pozitivního myšlení.

Tato odrůda je zhmotněné štěstí. Tato emoce vyzařuje z její sladké chuti, ovocného aroma a příjemného stavu. Ne často se stává, že by menší síla byla oblíbenou vlastností. V tomto případě si však vychutnáte každé potáhnutí a naštěstí si budete muset vychutnat několik Sweet Zkittlez jointů k tomu, abyste překročili horizont událostí. Obsah THC se pohybuje od 15-20% a je to dost k započetí Vaší cesty za osvícením, ale naštěstí to nestačí ke kompletnímu oddělení mysli od Vaší tělesné schránky.

Na počátku jejího vegetativního stádia se začne budovat zřetelné aroma. Náznaky lesních plodů a hroznů zaplní vzduch, zatímco její palice se budou třpytit v různých odstínech zelené s náznaky fialové. Během kvetení se utvoří velká hlavní palice, kterou podpoří vícero menších na vedlejších větvích. Výnos je impozantní nehledě na to, zda ji pěstujete v indooru či v outdooru. Výnosy mohou dosahovat až 500-700g/m² nebo 400-600 g/rostlinu.

I když je škoda takhle krásnou rostlinu sklízet, ideální čas nastane na konci září. To vám umožní využít všechny její unikátní vlastnosti. Při pěstování indoor bude kvetení trvat přibližně 7 - 9 týdnů a doporučujeme ji nechat kvést po celý tento časový rámec. Týden či dva navíc umožní kompletní vyvinutí terpenů a kanabinoidů a přece nechcete, aby nějaké přišly nazmar.

obsah THC (?) 20 - 25 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 60 - 70 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 500 - 600 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g
výška do 1m, 1,5m - 2m, 1m – 1,5m
genotyp (?) hybrid, převažně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně konec září
genotyp Sativa 20% Indica 80%
obsah THC 22 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška indoor 80 - 140 cm
výnos na m2 550 - 600 g
doba květu 7 - 9 týdnů
výška outdoor 160 - 200 cm
výnos na rostlinu 500 - 550 g
období sklizně konec září

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: