Ultra Skunk

Neohodnoceno
 

"Ultra Skunk je výsledkem našeho skunk projektu z roku 1999, kdy jsme šlechtili a záhy zkřížili nejlepší odrůdy skunku z osvědčených holandských a švýcarských genetik.

od 599 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 599 Kč
   
5 semínek 979 Kč
   
10 semínek 1 769 Kč
   
 

"Ultra Skunk je výsledkem našeho skunk projektu z roku 1999, kdy jsme šlechtili a záhy zkřížili nejlepší odrůdy skunku z osvědčených holandských a švýcarských genetik. Náš vedoucí skunkový specialista sestavil paletu kombinující nejvydatnější palice a zároveň zachovávající nejlepší kvality a potenci skunku.

Genetika obsahují náznak hlavní odrůdy Indica, což v praxi znamená určitý výskyt lístků na palicích, ale který také dodává sílu a důsledně hojné výnosy této špičkové odrůdy skunku. Genetika se skládá z 40% Indica / 60% Sativa.  Výsledkem je jeden z nejlepších druhů skunku kdy vytvořen, který je navíc velice konzistentní.

Kytky dosahují ve vnitřních prostorách výšky 60 – 80 cm s dobou květu 8 až 9 týdnů,  se spolehlivou odolností vůči plísním a svilušce snovací. Ultra Skunk je podsaditý a mazlavý, obsypán krystaly a hojnými palicemi. Chuť je sladká a ovocná s náznakem cedrového dřeva. Rauš je klasicky skunkový – dlouhotrvající, euforický stav. Velmi silný stav!"

 
doba květu (?) 60 - 70 dní
genotyp (?) hybrid
vhodné prostředí indoor, skleník
genotyp hybrid
prostředí skleník, indoor
doba květu 8,5 týdne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: