Novinka Efekt lupa
 

Wedding Gelato

Neohodnoceno
 

Milostný trojúhelník této odrůdy začíná splynutím odrůd Triangle Kush a Animal Mints. Výsledkem je odrůda Wedding Cake. Poté se přidala odrůda Gelato 33.

Geneticky je spíše indikou, ale tato rovnováha se ukáže na účincích, díky kterým bude Vaše mysl spíše euforická. Obsah THC dosahuje 20 - 25%.

Rozhodnete-li se pěstovat tuhle krásku venku, tak bude připravená ke sklizni na začátku října. Uvnitř je doba kvetení přibližně 60 dní. Výnosy jsou střední, kolem 350-400g/m².

od 339 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
3 semínka 799 Kč
   
5 semínek 1 229 Kč
   
10 semínek 2 229 Kč
   
1 semínko 339 Kč
   
 

Wedding Gelato se může pochlubit komplikovaným, ale fascinujícím rodokmenem. Je totiž dítětem několika odrůd, které společně fungují v harmonii. Každý člen této rodiny přináší své unikátní vlastnosti. Výsledkem je neskutečně bohatá a odměňující chuť, kterou doprovází vyvážený stav. Milostný trojúhelník začíná splynutím odrůd Triangle Kush a Animal Mints. Výsledkem je odrůda Wedding Cake. Poté se přidala odrůda Gelato 33, aby trochu okořenila toto partnerství. Obsah THC, který dosahuje 20-25%, pochází z odrůdy Gelato 33, zatímco genetická různorodost odrůdy Wedding Cake je důvodem skvělé chuti odrůdy Wedding Gelato.

Wedding Gelato je "zatraceně sladké" se zemitými podtóny. Chuť citronů, špetky máty a vanilky se Vám v puse bude točit jako sklenice horkého mléka. Geneticky je spíše indikou, ale tato rovnováha se ukáže na účincích, díky kterým bude Vaše mysl spíše euforická. Vlny povznášející energie se Vás rychle chytnou a nepustí, tak na to buďte připraveni. Jakmile z Vás očistí veškerý stres, přesune se tento stav do vašich svalů. Jemně je uklidní, ale nepřivede Vás do stavu totální paralýzy, takže si budete moci vyjít i na procházku!

Palice jsou silné a kompaktní. Připomínají malé nugetky koncentrované síly. Jediný vizuální náznak její síly jsou sytě oranžové chloupky. V kontrastu se sytě zeleným pozadím zbytku palice vypadá nádherně a nikdo se na Vás nebude zlobit, pokud budete obdivovat její krásu několik hodin. Wedding Gelato si můžete vychutnat po celý den. Nicméně, abyste si naplno užili její složitou genetiku, je dobré si udělat volno. Potřebuje totiž celé a nepřerušované odpoledne k pročištění Vaší mysli od stresu všedního života.

Rozhodnete-li se pěstovat tuhle krásku venku, tak bude připravená ke sklizni na začátku října. Uvnitř je doba kvetení přibližně 60 dní. Výnosy jsou střední, kolem 350-400g/m². Naštěstí její menší výnosy jsou plně vykompenzovány její silou a chutí.

 
obsah THC (?) 20 - 25 %
doba květu (?) 60 - 70 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 400 - 500 g/m2
výnos na rostlinu 250 - 500 g
výška do 1m, 1,5m - 2m, 1m – 1,5m
genotyp (?) hybrid, převažně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně začátek října
genotyp Sativa 40% Indica 60%
obsah THC 25 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška indoor 60 - 100 cm
výnos v m2 450 - 500 g
doba květu 8 - 9 týdnů
výška outdoor 130 - 200 cm
výnos na rostlinu 350 - 400 g
období sklizně začátek října

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: