White Spanish

Neohodnoceno
 

White Spanish je naší odrůdou věnovanou španělské konopné kultuře. Jde o dokonalého křížence dvou rodičů z rodiny White. Jako samce jsme použili genetiku White Widow, zatímco samičí geny poskytl náš pryskyřičnatý a silně potentní klon odrůdy White Russian.

od 159 Kč
Značka VIP Seeds
Kategorie feminizovaná
Zvolte variantu
1 semínko 159 Kč
   
3 semínka 469 Kč
   
5 semínek 819 Kč
   
10 semínek 1 539 Kč
   
 

White Spanish je naší odrůdou věnovanou španělské konopné kultuře. Jde o dokonalého křížence dvou rodičů z rodiny White. Jako samce jsme použili genetiku White Widow, zatímco samičí geny poskytl náš pryskyřičnatý a silně potentní klon odrůdy White Russian. Při tomto výběru jsme vycházeli z osvědčených španělských genetik, díky nimž už tisíce pěstitelů ve Španělsku i po celém světě dosáhly neuvěřitelných výsledků. Tento model se stane mezníkem v kariéře každého pěstitele.

Při pěstování venku je vhodné rostliny zastřihávat, čímž dosáhnete lepšího větvení a více palic a tedy i vyšší produkce. Navíc budou kytky i nižší a tedy diskrétnější, což se může hodit, protože White Spanish je hodně vitální a může jinak dorůst značné výšky. Při indoorovém pěstování dosáhnete vždy skvělého výsledku, ať už pěstujete technikami SOG, SCROG, hydroponicky, nebo v zemině. Co se týče vůně a chuti, nejlepších výsledků dosáhnete v zemině za použití organických hnojiv.

White Spanish se vyznačuje silným účinkem, ovocnou příchutí a snadným pěstováním, takže se jedná o ideální odrůdu jak pro začínající pěstitele, tak pro zkušené experty.

výnos na m2 600 - 700 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g, 750 - 1000 g, 250 - 500 g
genotyp (?) převážně sativa
období sklizně polovina října
genotyp převážně sativa
výnos na m2 650 g/m2
výnos na rostlinu 450 - 800 g
období sklizně polovina října

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: