Caramelo regular

Neohodnoceno
 

Pro nejnáročnější chutě je Caramelo bezpochyby jedním z nejvíce výjimečných hybridů, které jsme kdy vytvořili.

Prosperuje v systémech SCROG, protože rychle reaguje na prořezávání a produkuje velké množství sekundárních větví.

Účinek je silný a výrazně indický, což způsobuje rychlou a euforickou počáteční vysokou hodnotu, která se po určité době uvolní a zároveň si zachovává příjemnou úroveň mozkové stimulace.

od 829 Kč
Značka Delicious Seeds
Kategorie regular
Zvolte variantu
7 semínek 829 Kč
   
15 semínek 1 649 Kč
   
 

Z velkolepého výběru, který kombinuje lahůdky z nejkrásnějších indik a sativ (SUPER SKUNK - BIG SKUNK KOREAN - AFGHANI-HAWAIIAN), přichází kmen s výjimečnými vlastnostmi a velkou genetickou rozmanitostí díky svým havajským, afghánským, kolumbijským a mexickým kořenům.

Caramelo (DS20) je rostlina s charakteristikou převážně sativy. Na začátku se může podobat hybridu indika, ačkoli jeho sativa genetické dědictví se projeví v růstovém potenciálu a velikosti.

Prosperuje v systémech SCROG, protože rychle reaguje na prořezávání a produkuje velké množství sekundárních větví. Mělo by dostat dostatek místa venku, aby umožnilo hojné kvetení. Pro menší rostliny by klíčení mělo být zpožděno, aby se omezil vegetativní růst, který je v této skvrně velmi silný.

Vydává silnou květinovou vůni s náznaky pižma, levandule a lékořice. Když se pupeny rozpadají, vůně se stává ještě intenzivnější a převážně kořeněnou.

Účinek je silný a výrazně indický, což způsobuje rychlou a euforickou počáteční vysokou hodnotu, která se po určité době uvolní a zároveň si zachovává příjemnou úroveň mozkové stimulace.

obsah THC (?) 20 - 25 %
výnos na m2 400 - 500 g/m2
výnos na rostlinu 500 - 750 g, 250 - 500 g
genotyp (?) převážně sativa
vhodné prostředí indoor / outdoor
doba růstu 60 - 70 dní
genotyp 70 % sativa 30 % indica
doba růstu 60 - 70 g
výnos na m2 400 - 450 g
výnos na rostlinu 500 g
obsah THC 24,2 %
prostředí indoor / outdoor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: