Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Outdoor mix

Neohodnoceno
 

25 semen vysoké kvality - náhodná směs pěti odrůd Indica z kolekce Sensi Seeds Outdoor - Early Girl, Early Skunk, Ruderalis Skunk, Ruderalis Indica a Guerilla's Gusto - to vše lze pěstovat společně s velkým úspěchem.

1 239 Kč
Značka Sensi Seeds
Kategorie regular
Zvolte variantu
25 semínek 1 239 Kč
   
 

Směs pěti odrůd Indica z kolekce Sensi Seeds Outdoor - Early Girl, Early Skunk, Ruderalis Skunk, Ruderalis Indica a Guerilla's Gusto - to vše lze pěstovat společně s velkým úspěchem .

Pěstitelé s dobrým okem pro Indiku mohou identifikovat své oblíbené odrůdy brzy po nástupu kvetení, zatímco pěstitelé začátečníci mohou zdokonalovat své konopné smysly a naučit se mnohem více pečlivým pozorováním různých rostlin a jejich jemných variací. Rozdíly v podobě, chutích a vzorech kvetení budou patrnější s postupem venkovní sezóny.

Tato směs kmenů Indica poskytuje pěstitelům v přírodě pestrou, avšak doplňkovou řadu rostlin pro jejich zahradu. Zahájení dobrého počtu semen z venkovní směsi by mělo vyústit v příklady všech pěti kmenů. První známky pupenu budou vidět na samokvetoucích kmenech - Ruderalis Indica, poté Ruderalis Skunk - které dosáhnou zralosti na začátku sezóny. Než budou rostliny kvetoucích rostlin vyříznuty, měly by být ostatní rostliny dominantní v Indice v plném květu. Rychlá a krásná raná dívka se blíží ke sklizni o několik týdnů později, následuje otužilý guerillový Gusto. Jak na konci léta přibližuje podzim, vynikající Early Skunk bude na vrcholu své produkce pryskyřice a květin, takže bude připravena na sklizeň v říjnu.

genotyp (?) indika
vhodné prostředí outdoor
genotyp indika
vhodné prostředí outdoor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: