Ruderalis Indica

Neohodnoceno
 

Ruderalis Indica v sobě projektuje unikátní vlastnosti konopí rumištního (obdoba technické konopí – nízký podíl THC, ale snadné pěstování), které roste divoce po celé východní Evropě.

589 Kč
Značka Sensi Seeds
Kategorie regular
Zvolte variantu
10 semínek 589 Kč
   
 
Ruderalis Indica v sobě projektuje unikátní vlastnosti konopí rumištního (obdoba technické konopí – nízký podíl THC, ale snadné pěstování), které roste divoce po celé východní Evropě. Sensi při šlechtění přidala psychoaktivní Indicu z jihu a výsledkem je hybrid, který v brzku dokvétá a lze jej pěstovat i v mírnějších podnebích.
Vřele tento model doporučujeme začínajícím pěstitelům, protože nebudou do začátku potřebovat více než květináče, substrát, adekvátní výživu a dostatek nadšení.
Konopí rumištní je známé právě pro své neobvyklé vlastnosti, které umožňují jeho reprodukci i v chladnějších místech (krátké léto, dlouhá vydatná zima). Semínka divokého k. rumištního mohou klidně ležet ladem v půdě několik sezon, a pak teprve v příhodných podmínkách naklíčí.
Fascinuje nás i délka životního cyklu, který od semenáčků po semínka (dozrání rostliny) trvá maximálně 10 týdnů. Mimo jiné konopí rumištní patří mezi autofloweringy – což znamená, že květiny kvetou v závislosti na svém stáří a nikoliv na přísunu světla - „prostě, dělají si, co chtějí“.
Obvykle do květu přecházejí již po nasazení 5. nebo 7. listu a to z nich dělá perfektní rostlinu i pro pěstování na slunném místě u okna v pokoji nebo na balkoně.
Ruderalis Indica má nižší podíl THC než většina ostatních našich kříženců, ale za to má mnohem vyšší hladinu CBD (další z kanabinoidů). To z této rostliny činí dokonalou pro lékařské využití, protože nemá obvyklé destruktivní fyzické účinky a naopak příjemně uvolňuje po všech směrech.
doba květu (?) 40 - 50 dní
výnos na rostlinu 250 - 500 g
výška 1,5m - 2m
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně polovina září
genotyp 90 % indica 10 % sativa
doba květu 40 - 50 dní
období sklizně polovina září
vhodné prostředí indoor / outdoor
výška 2m
výnos na rostlinu 250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: