Ruderalis Skunk

Neohodnoceno
 

Ruderalis Skunk je nejmocnější potomek Cannabis Ruderalis. Tím, že auto-kvetoucí výhodu Skunk # 1 je spolehlivý potence a výnos, jsme vytvořili tuhý, odměňující venkovní hybrid pro pěstitele s krátkým a nepředvídatelným léta.

1 169 Kč
Značka Sensi Seeds
Kategorie regular
Zvolte variantu
10 semínek 1 169 Kč
   
 
Ruderalis Skunk je nejmocnější potomek Cannabis Ruderalis. Tím, že auto-kvetoucí výhodu Skunk # 1 je spolehlivý potence a výnos, jsme vytvořili tuhý, odměňující venkovní hybrid pro pěstitele s krátkým a nepředvídatelným léta. C.Ruderalis roste divoce po celé severovýchodní Evropě a je schopen přežít kruté a rozmanité klima přes úpravami, jako je jeho auto-kvetoucí schopnosti. Wild Ruderalis kvetou v závislosti na věku, spíše než klesající fotoperiodě, což jim umožňuje využít nejteplejší, nejjasnější část jejich krátkého vegetačního období.
Ruderalis Indika byl vyšlechtěn být psychoaktivní hybrid s funkcí zdědil především z C.Ruderalis - široké, tuhé, husté rostliny s plným auto-kvetoucí schopnosti - a mnohem vyšší obsah THC než divokého kmene. Ruderalis Skunk Šlechtitelský program dosáhl téměř opak - hybridní Skunk, který zachovává potenci, výnos a vitalitu své výjimečné rodu, dědit pouze jako unikátní kvetoucí rysem půdy závodu.
doba květu (?) 60 - 70 dní, 40 - 50 dní, 50 - 60 dní
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
genotyp 70 % indika 30 % sativa
doba květu 45 - 65 dní
vhodné prostředí indoor / outdoor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: