Novinka Efekt lupa
 

Auto Critical Orange Punch

Neohodnoceno
 

Auto Critical Orange Punch je feminizovaná samonakvétací odrůda a jde o první automat od Dutch Passion, který používá genetiku Critical.

Tento automat roste zhruba 75 dní od semínka po sklizeň a celý proces pěstování je opravdu jednoduchý. Skvěle se jí daří při 20 hodinách denního světla a přinese vám vždy skvělou XXL sklizeň.

Uvnitř dosahuje zhruba 70-100 cm, má skunkovo citrusové aroma a bohatou chuť afghánského haše. Silný euforický rauš je obzvláště příjemný a dlouho vydrží.

od 309 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
3 semínka 309 Kč
   
7 semínek 619 Kč
   
 

Auto Critical Orange Punch je feminizovaná samonakvétací odrůda a jde o první automat od Dutch Passion, který používá genetiku Critical. Tento automat roste zhruba 75 dní od semínka po sklizeň a celý proces pěstování je opravdu jednoduchý. Skvěle se jí daří při 20 hodinách denního světla a přinese vám vždy skvělou XXL sklizeň.

Základem genetiky byla odrůda Grandaddy Purps x Orange Bud (nesoucí název Orange Punch), která byla silná a skvěle chutnala, ale výnos byl podprůměrný. To se však změnilo po zkřížení s elitním automatem XXL Auto Critical Bilbo.

Auto Critical Orange Punch je jednou z nejsilnějších odrůd Dutch Passion s velkými výnosy a palicemi, které jsou celé bílé od pryskyřice. Některé fenotypy si mohou ještě na konci počkat jeden nebo dva týdny, tyto extra týdny se pak postarají o ještě silnější výnosy, než je běžné. Uvnitř dosahuje zhruba 70-100 cm, má skunkovo citrusové aroma a bohatou chuť afghánského haše. Silný euforický rauš je obzvláště příjemný a dlouho vydrží.

doba květu (?) 70 - 80 dní
genotyp (?) hybrid
vhodné prostředí indoor
genotyp hybrid
vhodné prostředí indoor
doba květu 10 týdnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: