Auto Duck

Neohodnoceno
 

Auto Duck® je nenápadná odrůda konopí s neobvykle tvarovanými konopnými lístky, které mají za následek to, že nejde skoro poznat, že jde o konopí.

od 649 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
3 semínka 649 Kč
   
7 semínek 1 299 Kč
   
 
Auto Duck® je nenápadná odrůda konopí s neobvykle tvarovanými konopnými lístky, které mají za následek to, že nejde skoro poznat, že jde o konopí. A to zejména v první polovině svého života, ještě než se začnou tvořit pupeny. Venku trvá této odrůdě asi 85-90 dní, než ze semínka vyroste tak, aby byla připravena ke sklizni. Produkuje kvalitní konopí a v dobrých venkovních podmínkách nebo ve skleníku se ji bude velmi dobře dařit. Uvnitř je připravena zhruba po 75 dnech 20/4 světla. AutoDuck ® má stabilizovanou přírodní deformitu listů, se znoženými listy, které se podobají otisku nohy kachny a má také během doby kvetení lehký zápach.
AutoDuck ® je samokvetoucí verze nejprodávanější fotoperiodické odrůdy Frisian Duck®', která se zkřížila s naším Auto White Widow® a proměnila ji ve velmi plodnou samokvetoucí rostlinu. Auto Duck® má zelené pupeny a v porovnání s Frisian Duck® má silnou vůni konopí. Perfektní pro pěstování ve městě. Ideální pro pěstitele, kteří nechtějí, aby svět věděl, že pěstují konopí.
genotyp (?) hybrid
vhodné prostředí indoor / outdoor, skleník
doba růstu 80 - 90 dní
prostředí outdoor, indoor, skleník
doba růstu 11 - 12 týdnů
genotyp hybrid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: