Auto Daiquiri Lime

Neohodnoceno
 

AutoDaiquiri Lime® vychází z unikátního fenotypu Californian Orange vyznačujícího se ostrou limetkovou chutí, který byl hybridizován s řízkem elitní fotoperiodické odrůdy Sour Diesel z USA bohaté na obsah pryskyřice.

od 539 Kč
Značka Dutch Passion
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
3 semínka 539 Kč
   
7 semínek 1 089 Kč
   
 
AutoDaiquiri Lime® vychází z unikátního fenotypu Californian Orange vyznačujícího se ostrou limetkovou chutí, který byl hybridizován s řízkem elitní fotoperiodické odrůdy Sour Diesel z USA bohaté na obsah pryskyřice. Následně byla připravena feminizovaná, samonakvétací odrůda – AutoDaiquiri Lime®, která představuje kombinaci normálního, špičkového samonakvétacího potenciálu Dutch Passion a nabízí neobvykle syté a atraktivní ovocné/diesel aroma a svěží kyselou příchuť.
Tato odrůda, kterou je možné sklízet po 11 týdnech od vyklíčení, dává přednost režimu lehkého přísunu živin. Je vhodná pro pěstitele, kteří mají zájem o úderné sklizně XXL ve stylu USA odrůdy, vyznačující se rychlým růstem. Nabízí mohutný a rychlý růst a její pěstování je dostatečně snadné i pro začínající pěstitele. Jedná se o původní genetiku z USA špičkové kvality s ovocně kyselou chutí a silným high.
genotyp (?) převážně sativa
vhodné prostředí indoor / outdoor, skleník
doba růstu 70 - 80 dní
genotyp převážně sativa
prostředí outdoor, indoor, skleník
doba růstu 10 - 11 týdnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: