Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Cheese Auto

Neohodnoceno
 

Cheese Auto je semeno konopí, které Dinafem Seeds vytvořil, aby splnil sen každého fanouška této páchnoucí královny.

Je samoobslužnou verzí našeho milovaného Cheese, což znamená, že předvádí všechny neuvěřitelné vlastnosti, díky nimž byl původní Cheese nejžádanějším kmenem ve Velké Británii.

Díky svému účinku, který je silný a dlouhodobý, se perfektně hodí pro situace, kdy je třeba po náročném dni v práci hluboce relaxovat.

od 199 Kč
Značka Dinafem
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
1 semínko 199 Kč
   
3 semínka 459 Kč
   
5 semínek 769 Kč
   
10 semínek 1 529 Kč
   
 

Cheese Auto je semeno konopí, které Dinafem Seeds vytvořil, aby splnil sen každého fanouška této páchnoucí královny. Výsledkem je úžasný kmen, který je v podstatě Cheese, ale rychlý jako blesk. Tato feminizovaná, samokvetoucí dominantní indika, se může pochlubit úžasným rodokmenem, což je vzhledem k jejímu původu docela normální: Critical + and Cheese Autoflowering.

Cheese Auto se mění ve velmi energické marihuanové rostliny, které by se mohly docela natáhnout. Tato rostlina ve tvaru jedle, která není nijak zvlášť rozvětvená, ale má dostatek internodů, je samoobslužnou verzí našeho milovaného Cheese, což znamená, že předvádí všechny neuvěřitelné vlastnosti, díky nimž byl původní Cheese nejžádanějším kmenem ve Velké Británii.

 
Je zaměřen na ty pěstitele, kteří si přejí naplnit své komory ve velmi krátkém čase. Díky svému krátkému období květu lze snadno získat velmi velkorysé plodiny hustých pryskyřičných pupenů.
 
Rostlina vykazuje velmi intenzivní chuť a vůni s nádechem čerstvých květin a starého sýra.
 
Velmi snadno se pěstuje, a proto je to velmi vděčná rostlina, které se daří, je-li ji poskytováno trochu péče a standartní "strava". Pěstovat lze venku i vevnitř, za pouhých 70 dní dodá šťavnaté pupeny se sýrovou vůní.
Tip indoor: doporučujeme nastavit cyklus 20 h světla/ 4 h tmy. Stejně jako u všech samokvetoucích genetik, i zde je vhodné přidat k substrátu 1/3 kokosového vlákna a zalévat jej často, nepřelévat.
 
 
 
Díky svému účinku, který je silný a dlouhodobý, se perfektně hodí pro situace, kdy je třeba po náročném dni v práci hluboce relaxovat.
obsah THC (?) 10 - 15 %, 5 - 10 %
doba květu (?) 60 - 70 dní
výnos na rostlinu do 50 g, 50 - 100 g, 100 - 250 g
výška do 1m, 1m – 1,5m
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně konec října
genotyp 60 % indika / 40 % sativa
obsah THC 9 -12 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
doba květu 70 dní
výnos indoor 25 - 60 g na rostlinu
doba sklizně začátek dubna, konec října
výnos outdoor 40 - 135 g na rostlinu
výška outdoor 0,6 - 1,35 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: