Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Cheese XXL Auto

Neohodnoceno
 

Tým Dinafem Seeds vynaložil velké úsilí na vytvoření Cheese XXL Auto, protože takový důležitý kmen si zasloužil vývoj velmi speciální samokvetoucí verze.

Intenzivní hybridy, které rostou neuvěřitelně rychle a vyvíjejí docela hodně větví, podobně jako její feminizovaný příbuzný Cheese.

Vůně, kterou tento kmen vyzařuje, připomíná britský sýr; vůně zděděná z elitního klonu Exodus Cheese. Představuje velmi intenzivní a speciální vůně a chutě, s náznaky čerstvých květů, koření a koření.

Účinek Cheese XXL Auto je známý svou rovnováhou; začíná povzbuzujícím pocitem, který jemně přechází k poměrně dlouhodobému pocitu relaxace.

Díky svému krátkému životnímu cyklu a snadným pěstitelským vlastnostem je ideální volbou pro ty, kteří podnikají první kroky v tomto světě a chtějí se ujistit, že jejich skříně skončí s produkty nejvyšší kvality.

od 229 Kč
Značka Dinafem
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
1 semínko 229 Kč
   
3 semínka 539 Kč
   
5 semínek 869 Kč
   
10 semínek 1 729 Kč
   
 

Tým Dinafem Seeds vynaložil velké úsilí na vytvoření Cheese XXL Auto, protože takový důležitý kmen si zasloužil vývoj velmi speciální samokvetoucí verze. Můžeme bez váhání potvrdit, že tato verze XXL, zrozená z kříže Exodus Cheese a Cheese Auto, překročila všechna naše očekávání.

Semena této odrůdy se mění na velké rostliny, které by mohly dorůst až do 1,6 metrů. Intenzivní hybridy, které rostou neuvěřitelně rychle a vyvíjejí docela hodně větví, podobně jako její feminizovaný příbuzný Cheese. Tento prvotřídní samokvetoucí kmen produkuje velkou koncovou colu a mnoho sekundárních pupenů, všechny úžasně husté a kompaktní.

Vzhledem k její úžasné výnosové kapacitě může tento smradlavý šampion potřebovat použití sázek na konci kvetení, aby udržel své větve plné těžkých a pryskyřičných pupenů. Nejlepších výsledků se dosáhne, když se přidá 30% kokosového vlákna do substrátu, a když se zalévá často, ale řídce.

 
Vůně, kterou tento kmen vyzařuje, připomíná britský sýr; vůně zděděná z elitního klonu Exodus Cheese. Představuje velmi intenzivní a speciální vůně a chutě, s náznaky čerstvých květů, koření a koření.
 
Účinek Cheese XXL Auto je známý svou rovnováhou; začíná povzbuzujícím pocitem, který jemně přechází k poměrně dlouhodobému pocitu relaxace. Je to nejlepší sázka na zajímavé rozhovory s přáteli.
 

Tento kmen velmi pomohl amatérským pěstitelům po celém světě. Proč? Protože díky svému krátkému životnímu cyklu a snadným pěstitelským vlastnostem je ideální volbou pro ty, kteří podnikají první kroky v tomto světě a chtějí se ujistit, že jejich skříně skončí s produkty nejvyšší kvality.

Z takového stabilního kmene by mohly vzniknout pouze homogenní rostliny; rostliny, které v tomto případě nejsou zvláště odolné vůči plísním. Proto byste měli při používání hnojiv dodržovat doporučení výrobce.

Stejně jako všechny sýrové genetiky, i tento hybrid vydává štiplavou syrovou vůni, kterou je třeba sledovat. Nastavení systémů proti zápachu při pěstování v interiéru je tedy vždy moudré rozhodnutí. Pokud se rozhodnete pěstovat venku, pamatujte, že není zvlášť diskrétní a především balkony nebo zahrady nejsou nejvhodnějšími místy. Její velikost a pronikavá vůně způsobí, že vaši sousedé budou poněkud podezíraví. Je ideální pro pěstování partyzánů a pro pěstování v odlehlých oblastech.

výnos na m2 400 - 500 g/m2
výnos na rostlinu 50 - 100 g, 100 - 250 g
výška do 1m, 1m – 1,5m, 1,5m – 2m
genotyp (?) hybrid, převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně konec října
genotyp hybrid s převahou indiky
obsah THC vysoký
vhodné prostředí indoor/outdoor
komplexní životní cyklus 80 dní
výnos na m2 450 - 500 g/m2
období sklizně začátek dubna, konec října
výnos na rostlinu 75 - 160 g
venkovní výška 0,75 - 1,6 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: