Novinka Efekt lupa
 

Critical Cheese Auto

Neohodnoceno
 

Critical Cheese Auto je čistokrevná Indica v automatickém formátu, ideální pro ty relaxační chvíle, kdy potřebujeme, aby její intenzivní chuť hrála hlavní roli.

Výměnou za velmi malou pozornost rostlina poskytuje štědré plodiny hustých a objemných pupenů.

Tento hybrid nepochybně přitahuje lidi, kteří hledají silný účinek. Extrémně uvolňující a dlouhotrvající účinek je ideální pro noční použití, než se dobře vyspíte.

od 229 Kč
Značka Dinafem
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
1 semínko 229 Kč
   
3 semínka 559 Kč
   
5 semínek 919 Kč
   
10 semínek 1 839 Kč
   
 

Critical Cheese Auto je čistokrevná Indica v automatickém formátu, ideální pro ty relaxační chvíle, kdy potřebujeme, aby její intenzivní chuť hrála hlavní roli. Semena konopí Critical Cheese Auto byla vytvořena týmem Dinafem Seeds, aby světu poskytla samokvetoucí verzi vysoce uznávaného Critical Cheese.

Rostlina je střední velikosti, má vzhled Skunku: ve tvaru jedle se středním vnitřním odstupem, velkou hlavní colou a četnými postranními větvemi.

Výměnou za velmi malou pozornost rostlina poskytuje štědré plodiny hustých a objemných pupenů.

Critical Cheese Auto je skutečný požitek pro ty, kteří hledají intenzivní a zvláštní chuť. Samokvetoucí kmen, který svou neuvěřitelnou chutí dokázal přesvědčit i ty nejzdrženlivější uživatele: silnou směs čerstvého citronu a modrého sýra, která nikoho nenechá lhostejným.

 
Tento hybrid nepochybně přitahuje lidi, kteří hledají silný účinek. Extrémně uvolňující a dlouhotrvající účinek je ideální pro noční použití, než se dobře vyspíte.
 
Krátký životní cyklus této rostliny (65–75 dní) umožňuje produkovat pupeny více než jednou ročně. Vzhledem k tomu, že není zvlášť odolná vůči vlhkosti, je vhodnější pro teplé, středomořské podnebí nebo skleníky. Vzhledem k rychlému růstu, který snižuje každé riziko nákazy a nemocí, je však vynikající volbou pro začínající pěstitele, kteří v této oblasti podnikají první kroky.

Také se daří v interiéru, zejména ve stísněných prostorách. Aby rostlina ukázala veškerý svůj potenciál, doporučujeme nastavit 20/4 světelný cyklus a do směsi substrátů přidat 30% kokosového vlákna, aby se zlepšila oxygenace. Pokud jde o nejlepší časový průběh zavlažování, raději byste se rozhodli pro častý, ale řídký rozvrh. Vždy se ujistěte, že na substrátu nenecháváte žádné kaluže stojaté vody.
 
výnos na rostlinu 50 - 100 g, 100 - 250 g
výška do 1m, 1m – 1,5m
genotyp (?) převážně indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
období sklizně konec října
genotyp dominantní indika
obsah THC vysoký
vhodné prostředí indoor/outdoor
komplexní životní cyklus 65 - 75 dní
výnos na m2 40 - 160 g/m2
období sklizně začátek dubna, konec října
výnos na rostlinu 60 - 180 g
výška outdoor 0,5 - 1,2 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: