Il Diavolo

Neohodnoceno
 

Jedná se o jednu z nejznámějších druhů ze severního Španělska nazvanou Critical Bilbo, což je vysoko výnosný hybrid se silnou vůní a ovocnou chutí.

od 259 Kč
Značka Delicious Seeds
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
1 semínko 259 Kč
   
3 semínka 689 Kč
   
5 semínek 1 099 Kč
   
10 semínek 2 119 Kč
   
 
Jedná se o jednu z nejznámějších druhů ze severního Španělska nazvanou Critical Bilbo, což je vysoko výnosný hybrid se silnou vůní a ovocnou chutí.
Je to velmi rychlý, snadno se rozvíjející druh střední velikostí první generace, což je ideální pro malé prostory a pro začátečníky. Doporučujeme ho nechat klíčit v konečné nádobě kvůli rychlému cyklu rozkvětu. V severních klimatických podmínkách je to velmi atraktivní volba a ve středomořských podnebích jsou dvě nebo tři sklizně sezony velmi běžné.
Má ovocný, sladký zápach s náznakem kyselého ovoce. Jeho chuť je také velmi ovocná a citrusová. Účinek je okamžitý a velmi dlouhotrvající. Účinek je fyzický, aniž by byl nadměrně narkotický. Způsobuje lehkou duševní stimulaci, což je velmi vhodné pro jakýkoli typ činnosti. Tyto vlastnosti, stejně jako jeho vysoký obsah CBD, jej činí jako velmi vhodný kmen pro použití v medicíně.
obsah THC (?) 15 - 20 %
poměr THC a CBD THC převažující
výnos na m2 300 - 400 g/m2
výnos na rostlinu 50 - 100 g
genotyp (?) hybrid
vhodné prostředí indoor / outdoor
doba růstu 50 - 60 dní, 60 - 70 dní
genotyp hybrid
doba růstu 60 dní
obsah THC 17 %
výnos na rostlinu 60 g
výnos na m2 300 g/m2
prostředí indoor / outdoor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: