La Diva Auto

Neohodnoceno
 

La Diva je kříženec mezi neuvěřitelným klonem Blueberry z DJ Short a vlastním Il Diavolo.

od 259 Kč
Značka Delicious Seeds
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
1 semínko 259 Kč
   
3 semínka 719 Kč
   
5 semínek 1 159 Kč
   
10 semínek 2 259 Kč
   
 

La Diva je kříženec mezi neuvěřitelným klonem Blueberry z DJ Short a vlastním Il Diavolo. Přestože je to středně vysoká rostlina, obvykle vytváří dobré postranní větve. Jakmile semena vyklíčí, měli bychom se pokusit umístit je do konečného nádoby nebo prostoru. Buď v malé nádobě (velikost nádoby jogurtu) vidíte počáteční vývoj rostlin a potom je přenesete do konečné nádoby předtím, než se objeví třetí pár listů.
Tím zabráníte předčasnému květu. Uvnitř je dobré oddělit rostliny, aby světlo mohlo dosáhnout všech bočních větví. Dobré výnosy jsou pro začínající i pokročilé pěstitele jednoduché. Ve velmi chladném podnebí je to velmi dobrá volba pro letní sklizeň, zatímco ve Středomoří jsou dvě nebo tři sklizně sezony jsou běžné.
La Diva vás překvapí jemnou vůní a ovocnou chutí s citrusovými náznaky. Během sušení se více těkavých látek uvolní do chuti někde mezi kyselým ovocem a pepřovou pachutí.
Efekt je velmi silný a způsobuje lehkou duševní stimulaci. Je to kmen, u něhož se ukázalo, že je perfektní analgetikum a uklidňuje stavy úzkosti nebo nervozity.

obsah THC (?) 15 - 20 %
výnos na m2 300 - 400 g/m2
výnos na rostlinu 50 - 100 g
genotyp (?) indika
vhodné prostředí indoor / outdoor
doba růstu 50 - 60 dní, 60 - 70 dní
obsah THC 15 %
genotyp indika
doba růstu 60 dní
výnos na m2 300 g/m2
výnos na rostlinu 80 g
vhodné prostředí indoor / outdoor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: