• 1 z 2
 

Royal Dwarf

Neohodnoceno
 

Genetické pozadí tohoto strainu je podobné našemu Easy Bud. Tuto samonakvétací variantu ve stylu bonsaje jsme nazvali Royal Dwarf.

od 139 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
1 semínko 139 Kč
   
3 semínka 349 Kč
   
5 semínek 579 Kč
   
10 semínek 1 029 Kč
   
 
Genetické pozadí tohoto strainu je podobné našemu Easy Bud. Tuto samonakvétací variantu ve stylu bonsaje jsme nazvali Royal Dwarf. Royal Dwarf je velmi kompaktní rostlina. Díky své kompaktní struktuře a těsným palicím je ideální pro pěstování v omezených prostorách, indoor nebo outdoor. Jedná se o mix některých z našich nejlepších samonakvétacích strainů, které byly zkříženy s výjimečnou samičí rostlinou Skunku a poté se dále zpětně zkřížily se samonakvétací rodičovskou rostlinou, aby si uchovaly svoji úžasnou samonakvétací schopnost.
Díky Skunku má tato varieta odlišnou příchuť a dává mírně větší výnos než ostatní samonakvétací varianty. Tato kompaktní rostlina dokáže produkovat až 80 g na rostlinu. Podobně jako většina hybridů Skunku, má Royal Dwarf velmi silné aroma a tvrdé palice pokryté pryskyřicí.
Nízký a mohutný Royal Dwarf roste rychle a dosahuje průměrné výšky 40 až 70 cm. Ke sklizni je připraven za pouhých 8 až 9 týdnů. Jeho účinek je velmi podobný jako u dobré, staré variety Skunku. Přináší mírné sociální high a relaxační účinek body stoned. Tato nízká a snadno rostoucí rostlina je vynikající pro každého pěstitele, který by si rád vyzkoušel odlišnou samonakvétací varietu.
obsah THC (?) 10 - 15 %
doba květu (?) 40 - 50 dní
výnos na rostlinu do 50 g, 50 - 100 g
výška do 1m
genotyp (?) hybrid
genotyp Sativa 60% Indica 10% Ruderalis 30%
výnos na rostlinu 30 - 80 g
výnos na m2 150 - 200 g/m2
doba květu 6 - 7 týdnů
výška 40 - 90 cm
obsah THC 13 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: