Novinka Efekt lupa
 

Royal Gorilla Auto

Neohodnoceno
 

Šlechtitelé v Royal Queen Seeds úspěšně zkřížili nejsilnější a nejdekadentnější, světločivné odrůdy - Royal Gorilla a Royal Cookies s genetikou Rumištního konopí.

Obsahuje až 20% THC a minimum CBD.

Při pěstování indoor vyroste do výšky 60 - 120 cm, při outdoor pěstování až do 140 cm.

Stačí pouze 8-10 týdnů od vyklíčení a můžete sklízet pryskyřicí obsypané palice, které budou vonět po Dieslu a Kushi.

Vzhledem k tomu, že může přejít do fáze kvetení nezávisle na slunci, nabízí Royal Gorilla Auto možnost několika sklizní od jara až do podzimu.

Užijete si euforii a proudění myšlenek, ale pak přejdete do slastné letargie, kdy se nebudete moci zvednout z gauče.

od 249 Kč
Značka Royal Queen Seeds
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
3 semínka 669 Kč
   
5 semínek 999 Kč
   
1 semínko 249 Kč
   
 

Šlechtitelé v Royal Queen Seeds úspěšně zkřížili nejsilnější a nejdekadentnější, světločivné odrůdy - Royal Gorilla a Royal Cookies s genetikou Rumištního konopí. A tak vznikla úžasná odrůda Royal Gorilla Auto.

Royal Gorilla Auto je ta odrůda, která změní myšlení člověka, který odmítá čeho všeho jsou samokvetoucí rostliny schopné.

Při pěstování indoor vyroste do výšky 60 - 120 cm. Dlouhý hlavní stonek a silné vedlejší větve se v ideálních podmínkách krásně obsypou palicemi. Výnosy jsou až 400g/m². Pěstuje se lehce a vyžaduje jen malou údržbu. Ideálně ji můžete pěstovat pomocí metody SOG. Stačí pouze 8-10 týdnů od vyklíčení a můžete sklízet pryskyřicí obsypané palice, které budou vonět po Dieslu a Kushi.

Při pěstování outdoor v teplém podnebí, může vyrůst až do výšky 140 cm a stane se tak vysoce produktivním křovím s možnými výnosy mezi 120-170 g/rostlinu. Vzhledem k tomu, že může přejít do fáze kvetení nezávisle na slunci, nabízí Royal Gorilla Auto možnost několika sklizní od jara až do podzimu. Velké květináče, dobrý přístup ke slunci, půda, která dobře odvádí vodu a minimální hnojení. To je vše co tato kráska potřebuje k růstu venku.

Royal Gorilla Auto je šíleně psychoaktivní. Obsahuje až 20% THC a minimum CBD. Je to genetický koktejl indiky, sativy a rumištního konopí a kombinuje tak účinky postihující tělo i mysl. Nedělejte si žádné iluze, protože Vás dokáže sundat jako King Kong sundavá letadla. Na úvod si užijete euforii a proudění myšlenek, ale pak přejdete do slastné letargie, kdy se nebudete moci zvednout z gauče. Tato extra lepivá odrůda s pronikavou Diesel chutí je opravdovým rivalem pro světločivné odrůdy. 

obsah THC (?) 15 - 20 %, 20 - 25 %
poměr THC a CBD THC převažující
doba květu (?) 40 - 50 dní
výnos na m2 300 - 400 g/m2
výnos na rostlinu 100 - 250 g
výška do 1m, 1m - 1,5m
genotyp (?) hybrid
vhodné prostředí indoor / outdoor
genotyp Sativa 30% Indica 50% Ruderalis 20%
obsah THC 20 %
vhodné prostředí indoor/outdoor
výška indoor 60 - 120 cm
doba květu 5 - 7 týdnů
výnos na m2 325 - 400 g
výška outdoor 60 - 140 cm
období sklizně 8-10 týdnů po vyrašení
výnos na rostlinu 120 - 170 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: