Taison Auto

Neohodnoceno
 

Chtěli jsme do našeho katalogu přidat trošku barvy, a proto jsme jako samce použili odrůdu Purple Kush, vyznačující se silným účinkem, fialovou barvou a tvrdými palicemi. Tu jsme zkřížili s naší samonakvétací ruskou samicí.

od 129 Kč
Značka VIP Seeds
Kategorie samokvetoucí
Zvolte variantu
1 semínko 129 Kč
   
3 semínka 389 Kč
   
5 semínek 679 Kč
   
10 semínek 1 259 Kč
   
 
Chtěli jsme do našeho katalogu přidat trošku barvy, a proto jsme jako samce použili odrůdu Purple Kush, vyznačující se silným účinkem, fialovou barvou a tvrdými palicemi.
Tu jsme zkřížili s naší samonakvétací ruskou samicí. Výsledkem je temně fialově zbarvený samonakvétací hybrid s velmi relaxačním účinkem typu kush a lahodnou chutí. Zkrátka skvělý výtvor našich šlechtitelů pro všechny, kdo milují fialové samonakvétačky s dlouhotrvajícím účinkem. Zároveň je to dokonalá volba pro pěstitele, kteří požadují vysoké výnosy, aniž by slevovali na kvalitě.
Taison krásně roste, výborně se adaptuje na všechny klimatické podmínky a je velmi odolný proti škůdcům a plísním, takže jde o ideální model pro indoorové pěstování, kde je většinou vysoká míra vlhkosti. Taison dorůstá do výšky 80 centimetrů, někdy i trochu více, pokud je pěstován přímo v zemině. Sklízet je ho možno obvykle již za 60–65 dní. Pro pěstování venku doporučujeme alespoň desetilitrové nádoby.
Při pěstování indoor doporučujeme použít menší nádoby a dát do prostoru více rostlin, dosáhnete tak vyššího výnosu.
doba květu (?) 60 - 70 dní, 50 - 60 dní
výnos na m2 500 - 600 g/m2
výnos na rostlinu 50 - 100 g, 100 - 250 g
genotyp (?) převážně indika
genotyp převážně indika
výnos na m2 550 g/m2
výnos na rostlinu 50 - 160 g
doba květu 60 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: